Огляди

23.07.2019

693

У чому секрет рюкзаків Supercute?

Рюкзачки Supercute — наймиліші дитячі аксесуари

Певно, ви теж помічали діток, які гуляють з кумедними рюкзачками у формі комах або тварин? Вони виглядають настільки мило, що я вирішила купити дівчаткам такі ж. Виявилося, це бренд Supercute. Навіть назва у них мила.

Колекція рюкзаків яскрава й оригінальна. Вибрати є з чого, але дуже складно, оскільки хочеться купити все. Тому довелося робити вибір. Хочу поділитися з вами враженнями:

Чим особливі рюкзачки Supercute?

  • Усі рюкзачки невеликих розмірів. А ще вони дуже легкі. Якраз для малечі 2-6 років.
  • Конструкція рюкзаків продумана лікарями-ортопедами. Спинка адаптована під форму дитячого хребту. На спинці та плечах є спеціальні вставки з легкої тканини-сітки. Тому, навіть при +30°C рюкзак не буде парити. А ще є водовідштовхувальне покриття. Моїм дівчатам комфортно бігати й стрибати з рюкзаками за плечима в будь-яку погоду. Це дійсно величезний плюс продукції.
  • Всередині рюкзачка є 2 відділення: кишеня-сітка та кишеня на липучці.
  • Поверхню легко чистити від забруднень. А ви знаєте, як це важливо для дитячого рюкзачка, який щодня наражається на ряд випробувань. Зробити це можна вологою ганчіркою чи серветкою. Не забувайте, що рюкзак зовсім не боїться води.


Рюкзаки Supercute в статті від Будинок іграшок


А як щодо асортименту Supercute?

Я нарахувала 5 моделей рюкзаків. Кожна представлена 2-3 яскравими кольорами. Ще є маленькі сумочки-грибочки в 3-х кольорах та ключниці у формі грибочків.

  • Рюкзак-сонечко. Представлений у червоному, жовтому й зеленому кольорах. Що мене вразило в моделі та в бренді в цілому — увага до деталей. Уявіть, у цих милих сонечок навіть є маленькі силіконові вусики!
  • Бджілка. Ще одна модель, яка просто закохує в себе. Можна обрати жовту, зелену або рожеву. Крім вусиків, у бджілок збоку є невеличкі крильця. Ну як встояти й не купити таку красу?
  • Грибок-мухомор. Представлений у червоному й зеленому кольорах. Справжня знахідка для поїздок на природу. У рюкзак можна покласти пляшку з водою, контейнер для їжі, телефон і ще залишиться вільне місце для іграшок.
  • Ракета. Якби у мене був син, обов'язково купила б йому такий рюкзак! 3D-дизайн із віконечком, крилами з боків і хвостом роблять його справжньою міні-копією ракети.
  • Сова. Червона, рожева й блакитна совушки на 100% приковують до себе погляд. Великі очі й маленький хвостик надають рюкзаку мультяшності й оригінальності.
  • Маленька сумочка-грибочок теж виглядає достатньо мило. ЇЇ можна носити в руках і через плече. Є 2 відділення для канцелярії — саме те, що потрібно дитині.

Рюкзаки можна сміливо купувати «на виріст». Вони підходять і для школярів — сходити на додаткові заняття або з друзями на прогулянки.

Всі моделі неймовірно місткі. Ми вже перевіряли: дівчатка одразу ж наповнили рюкзачки іграшками — й для всіх вистачило місця. З такими милими, яскравими й оригінальними аксесуарами зацікавлені погляди перехожих вам забезпечені.

Автор статті — мама-блогер Аліса Чекорська