Статті

20.08.2019

512

Як обрати рюкзак для школи? На прикладі Upixel

До 1-го вересня залишився менш як місяць. Чи не час обрати дитині рюкзак? Щоб і спритному першокласникові сподобався, і норовистому підлітку. Щоб і принцеса-кучерявка була в захваті, і серйозний старшокласник оцінив.

Як обрати рюкзак для школяра? Вчимося звертати увагу на деталі!

Як обрати портфель для школи


На що звернути увагу при виборі рюкзака

Вага

Насамперед перевірте вагу рюкзака. Потримайте його в руці, підніміть та опустіть. Не важкий? За ДСТУ шкільний рюкзак не повинен важити понад 1 кг. Перевірте етикетку, там точно має бути це вказано.

Вага рюкзака з наповненням теж важлива. Він повинен бути не більше 10% від загальної ваги дитини. Для учнів молодших класів це приблизно 2-3 кг.

Габарити

Примірте рюкзак дитині або звіртеся зі заздалегідь знятими мірками. Важлива ширина плечей: ширина рюкзака повинна бути ідентичною.

Що стосується висоти, то верхній край повинен проходити на рівні лопаток, а нижній — по лінії попереку. З громіздким портфелем за плечима малюк буде нагадувати космонавта, але ніяк не школяра!

Конструкція

Обирайте місткий рюкзак із декількома відділеннями й кишеньками з боків.

Дно має бути твердим. Так під вагою підручників портфель не буде провисати й тиснути на поперек.

Обирайте ортопедичну каркасну спинку. Тоді навантаження рівномірно розподілиться на всю спину, й дитина не буде сутулитися.

Краще, щоб лямки були широкими. А ще, за ДСТУ, вони обов'язково повинні регулюватися за довжиною.


А що хочуть самі діти?

Вищеописаних порад батькам буде досить, а от дітям зручності й безпеки буде замало.

Дітворі подавай рюкзаки модні, круті та інтерактивні. Як, наприклад, Upixel. Школярі обожнюють ці портфелі.

Хто не в курсі, то це портфелі з мозаїкою. Малюнки на передній моделі можна змінювати скільки і як заманеться.


Чому варто звернути увагу на Upixel?

Рюкзаки Upixel для творчого розвитку дитини


  • На кожному рюкзаку Upixel є силіконова панель. Це як Мозаїка, де головний творець — сама дитина. Для цього в комплекті є 120 пікселів різних кольорів. Але можна докупити й окремі комплекти.
  • Хоча зовні рюкзаки виглядають компактними, вони досить місткі. Практично у всіх моделях є кишеньки й роздільники, на блискавках або липучках.
  • Рюкзаки виготовлені з якісних тканин: нейлон, неопрен, поліестер; пікселі й панель — з нетоксичного силікону без запаху. Ці матеріали не шкідливі для зовнішнього середовища та можуть перероблюватися. У всіх рюкзаках є внутрішня підкладка.
  • Upixel не боїться дощу! А все тому, що рюкзаки насичені водовідштовхувальною речовиною.
  • На рюкзаках є світловідбивальні елементи. Тому, якщо дитина буде йти на/біля дороги в темний час доби, вона буде помітною. Начебто дрібниця, але навіть в ДСТУ є окремий пункт з цього приводу: це одна з вимог до дитячих рюкзаків.
  • Блискавки з прогумованою фурнітурою.
  • Рюкзаки порівняно легкі. Вага не перевищує 0,5 кг.
  • Можна прати при температурі 20-30°C в режимі делікатного прання.
  • Асортимент для всіх! Upixel — не лише рюкзаки для дітей. Це ще й сумочки, пенали та ланч-бокси. Є продукція і для дошкільнят, і для молодшокласників, і для підлітків, і для дорослих.

Upixel для всієї сім’ї

Рюкзаки Upixel — ідеальний варіант й описані вище особливості це доводять. Придивіться до бренду Upixel та переконайтеся, що з рюкзаками дітям може бути не тільки зручно, але й цікаво. Відчувати себе особистістю — одна з головних потреб дитини. Upixel — маленький, але впевнений крок до цього.