example-top-banner

Герої в масках - PJ Masks

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Вид іграшки

medalmedalХіт продажу
-18% Акційний товар
-18% Акційний товар
-29% Акційний товар
-21% Акційний товар
-50% Акційний товар
-22% Акційний товар
-50% Акційний товар
-30% Акційний товар
-34% Акційний товар
-50% Акційний товар

Рухлива іграшка Гекко PJ Masks (24808)

(5)

84 грн

169 грн

-50% Акційний товар
-50% Акційний товар

Машинка PJ Masks Соволіт (3141002)

99 грн

199 грн

-50% Акційний товар

Машинка PJ Masks Котокар (3141000)

99 грн

199 грн

-50% Акційний товар
-50% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари

Відео

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Іграшки «Герої в масках»

У 2015 році на американському телебаченні стартував показ нового мультсеріалу про школярів-супергероїв, який швидко завоював серця аудиторії. Популярність мультфільму наштовхнула виробників дитячих товарів на випуск іграшок «Герої в масках». Так на полицях магазинів з'явилися яскраві фігурки, зорельоти, транспорт, ігрові набори за мотивами історії.

Над створенням картини працювала команда мультиплікаторів з Англії та Франції, а автором образів головних персонажів став мексиканський художник Де Віта Крістіан. Команда рятувальників мала великий успіх у глядача, тому творці вирішили не зупинятися на випуску 26 серій і продовжили роботу над другим сезоном, згодом з’явився і третій. З виходом кожного нового сезону «Героїв в масках» іграшки оновлювалися і в асортименті виробників з'являлися цікаві моделі — точні копії лабораторій, ракет, гоночних машин з шоу.

Мультфільм «Герої в масках»

Герої в масках

Сюжет мультика розгортається в невеликому містечку, де ночами діє група лиходіїв і підступних вчених. Злочинцям протистоїть відважна команда героїв в масках. Супергерої вночі та звичайні школярі вдень ведуть подвійне життя. З настанням темряви друзі перевтілюються на безстрашних борців зі злом. У цьому їм допомагають чарівні браслети, що наділяють кожного персонажа магічною силою, а звичайні піжами перетворюють на стильні яскраві костюми.

У команді героїв під масками троє дітей — два хлопчики й дівчинка. Вони живуть по сусідству, ходять до однієї школи та проводять вільний час разом. Щойно на небі з'являється місяць, Амайя перевтілюється на дівчинку-сову, Грег — на зелену ящірку, а Коннор — на супергероя зі звичками кота. За сюжетом мультфільму «Герої в масках» кожен персонаж отримує здібності тієї тварини, на яку схожий, але з першими променями сонця чари зникають, і діти втрачають магічну силу.

Серіал «Герої в масках» адресований малюкам і дітям молодшого шкільного віку. За задумом творців, смішний, яскравий і позитивний мультфільм вчить дітей не пасувати перед труднощами, покладатися на друзів і не приймати поспішних рішень. Кожна серія — своєрідний урок для юного глядача й огляд позитивних і негативних якостей людини.

Персонажі мультфільму PJ Masks

Серіал наповнений цікавими й добре прописаними персонажами з індивідуальними рисами характеру, чеснотами та недоліками. Геніальні лиходії, динамічний сюжет мультика «Герої в масках», музичний супровід і відсутність сцен насильства допомогли зацікавити цільову аудиторію. Уважний глядач помітить, як в кожній новій серії герої в масках удосконалюються, вчаться довіряти товаришам і розуміти один одного.

Коннор — лідер команди рятувальників. Активний, товариський і ініціативний школяр приховує від однокласників і знайомих своє альтер его. Вночі Коннор перевтілюється на Кетбоя і поспішає на допомогу городянам, які потрапили в біду. Хлопчик носить синій костюм кота, що допомагає йому швидко та безшумно пересуватися по дахах і високо стрибати, наділяє ідеальним слухом. У розпорядженні Кетбоя геройський швидкісний автомобіль.

Грег — кумедний і трохи смішний герой мультфільму, який перевтілюється на Гекко. Наймолодший член команди носить зелений костюм рептилії. Піжаму прикрашають довгий хвіст і гребінь, як у справжнього дракона. Гекко не володіє такою швидкістю, як Кетбой, проте з легкістю переміщається по вертикальних поверхнях і вміє зупиняти рухомі об'єкти. Костюм наділяє хлопчика феноменальною силою і витривалістю, дарує здатність пересуватися по поверхні води, змінювати колір піжами та ставати непомітним. У Гекко також є особистий транспорт. Супергерой водить автомобіль на гусеницях, що пересувається по суші та під водою, піднімається по стінах будинків. Двигун Гекко-мобіля працює практично безшумно, що дозволяє водієві непомітно наблизитися до супротивника.

Герої в масках

Амайя — добра і розважлива дівчинка, яка вважає за краще в критичній ситуації діяти обдумано. У звичайному житті вона носить окуляри, але навіть під місячним світлом бачить, як сова. Під час трансформації одягається в червоний костюм з крилами й називає себе Алетті. У мультфільмі героїня вміє літати та помахом крил створювати сильні пориви вітру, які допомагають відкинути супротивників. Алетті управляє «совиним планером», любить птахів і тварин.

Робот-герой — ще один член команди героїв в масках. За сюжетом був створений геніальним вченим Ромео для втілення його підступних планів, але з часом змінив програму і перейшов на бік добра.

Ромео — головний антагоніст відважної трійці. Прагне отримати владу над світом, використовує свої знання та інтелект для створення роботів і фантастичних машин.

Нічний ніндзя — юний злодій, який бажає в будь-який спосіб нашкодити Алетті, Гекко та Кетбою. Допомагають йому в темних справах численні слуги — ніндзяліно. Носить темно-синій костюм.

Ще один негативний персонаж багатосерійного мультфільму PJ Masks — Місячна дівчинка. Надздібності пересувати та викрадати предмети героїня отримала завдяки «Місячному магніту». Вона мріє здолати героїв в масках і заволодіти їх штабом, де стоїть чарівний транспорт.

Огляд іграшок «Герої в масках»

Виробники випускають іграшки, що зацікавлять шанувальників дитячого серіалу. У каталогах представлені міні-фігурки героїв у масках, комплекти транспортних засобів, самокати, продукти для творчості та м'які іграшки. Особливу популярність у дітей здобули великі ігрові набори з безліччю функцій і аксесуарів. Іграшкова штаб-квартира з катапультою, ракета з функціональною кабіною пілотів і вантажним відсіком, фігурки з рухомими кінцівками допоможуть хлопчикам і дівчаткам відтворити історії з серіалу, придумати власні або навіть зняти огляд для YouTube.

Іграшки PJ Masks прекрасно деталізовані, оснащені світловими та звуковими ефектами, пультами управління, рухливими елементами та пусковими механізмами. Виготовлені з безпечних матеріалів: пластику, плюшу, металу. Іграшки «Герої в масках» витримують активну експлуатацію і не втрачають первинних властивостей.

Граючи, діти розвинуть дрібну моторику, фантазію, просторове мислення, стануть учасниками захопливих історій і цікавих пригод.