Статті

22.08.2018

1255

Валіза-машинка Ridaz — кращий друг для подорожей!

Друзі, привіт!

Мене звати Даня. Я дуже допитливий. Обожнюю відвідувати нові місця, дізнаюся багато цікавого.

Сьогодні познайомлю з другом, який поруч і на річці, і в магазині, і в далеких подорожах.

Валіза-машинка Ridaz

Друг Рубі — дитяча сумка-валіза-машинка Ridaz на колесах. Ділюсь історією його створення.

Компанія Welly поговорила з виробниками крутих автомобілів для дорослих і придумала .....

Welly виготовляє металеві моделі машин вже 39 років. Їх іграшки користуються особливою популярністю серед дітей та дорослих. З цієї причини виробники дали дозвіл зробити міні-друзів для діток в дорогу.

Огляд дитячої валізи Ridaz

Тепер я власник Lamborghini Huracan червоного кольору. Тато жартома заздрить. Імена братиків і сестричок Рубі — Mercedes-Benz, Batmobile, Volkswagen, Toyota. Рюкзаки у вигляді машинок і літаків вважаються молодшенькими в сімействі Ridaz.

Дитяча сумка-валіза на колесах Ridaz

  • Машинка-валіза Ridaz Ламборгіні катається на 6 коліщатках. Можу легко дістати шнурок і вона поїде на 4 великих пластикових колесах. Шнурок ховається сам, коли не потрібен. Ще 2 маленьких прогумованих коліщатка допоможуть котити машинку, як валізу. Ручка зручна і теж легко дістається.

Ridaz дитячі валізи огляд

  • Випукла наклейка з логотипом автомобільного бренду красується попереду. Захисна голограма свідчить про оригінальність.
  • Нещодавно дізнався, що таке ручна поклажа. Раніше вже літав на літаку і хвилювався, що другу буде некомфортно з великими дорослими валізами. Мама показала на коробці розміри 49*27*22 см і пояснила правила. Дитячу валізу зробили спеціально таких габаритів. Дозволено взяти Рубі з собою в салон літака і покласти на полицю зверху.
  • Тепер хочу перевірити чи всі мої речі помістяться в валізу. Улюблені машинки Хот Вілс знадобляться під час польоту. Беї з пусковими пристроями теж допоможуть гарно провести час. Влаштую турнір блейдерів з батьками або з новими друзями на відпочинку. Обов'язково беру будівельні машинки CAT, буду будувати замки на піску. Окуляри, купальний костюм, рушник і панамки теж варто захопити.

Дитяча валіза на колесах Ridaz

Акуратно склав у відсіки, закріпив засувками. Місця ще залишилося багато. Ох так, я ж забув пасочки, відерце і надувний жилет.

Відгуки про валізу-машинку Ridaz

Радий, що відчуваю себе самостійним з дитячою валізою Ridaz. Батьки ж радіють її місткості. А ще я підслухав, що мама хвалилася татові: «Вона яскрава і ми зможемо бачити сина в натовпі в аеропорту».

Валіза Ridaz Lamborghini Huracan 91002W-RED

Все необхідне упакували, закриваємо міцні защіпки. Конструкція захищає мої речі під час поганої погоди.

Друзі, ділюся одним секретом. Тільки, тсс, мамі моїй не кажіть. Вона мені читала правила і там написано, що на Рубі не можна кататися. Я катаюся іноді, поки вона не бачить. Я шалено радий, що пластик дуже міцний і все витримує.

Раджу машинки Ridaz, якщо ви шукаєте дитячі валізи на колесах в Україні. Тільки ім'я своєму другові не забудьте придумати. А ми з Рубі вирушаємо в пошуках пригод. До нових зустрічей!

Автор статьи


Автор - Даня