example-top-banner

Статті

24.07.2017

1785

Харизматична чарівниця Дракулаури

Одна з головних героїнь серії Школа Монстрів - чарівна лялька Дракулаури Монстр Хай. Як і у інших персонажів, її історія пов'язана з легендарним монстром: вона є дочкою вампіра Графа Дракули. Іграшка призначена для дитячої аудиторії середнього шкільного віку (орієнтовно від 8 до 13 років). Лялька створена в якості об'єкта колекціонування. Її, як і інших персонажів лінійки Monster High, можна придбати в інтернет-магазині «Будинок іграшок».

Зміст:

  • Сюжет
  • Особливості
  • Думка психологів

Сюжет

Дракулаури (Дракулора, для близьких друзів - Лора або Лаура) - учениця школи, в якій навчаються нащадки різноманітних монстрів. Дівчинка обожнює свого батька і польоти. Багато сотень років Дракулаури жила в добровільному ув'язненні в батьківському замку і мріяла, що у неї будуть друзі. Саме вона вмовила Графа Дракулу організувати школу для монстрів.

Дракулаури - дуже дивний вампір, який не виносить вигляду крові. Вона вегетаріанка і живе вже більше півтори тисячі років. Стиль її одягу нагадує героїв японських аніме: одяг поєднує чорний і рожевий кольори. Навіть смоляні волосся Дракулаури прикрашені яскравими рожевими прядками. Постійний аксесуар вампірші - рожеву парасольку, під яким вона може гуляти по вулицях вдень, не побоюючись сонячних променів.

Характер у Дракулаури романтичний і милий. Вона захоплена юним перевертнем Клодом Вульфом і дружить з його сестрою Клодін. У Дракулаури є кумедний домашній вихованець - наймиліша кажан з вигадливим ім'ям Граф Чудовий. Він обожнює господиню, але терпіти не може, коли вона намагається наряджати його в рожевий одяг.

Дракулаури обожнює вечірки і час, проведений в компанії друзів. Вона хохотушка, яка по-доброму жартує над оточуючими. Настрій їй частенько псує той факт, що вона не може побачити своє відображення в дзеркалі. Адже Дракулаури іноді сумнівається, чи достатньо ефектно виглядає і не змастив чи макіяж. Хоча сотні років тренувань дозволяють їй одягатися, фарбуватися і зачісуватися наосліп.

Мила вампирша обожнює солодкі фрукти і корисні овочі. Вона навчилася заповнювати дефіцит заліза в вампірської організмі за рахунок прийому вітамінно-мінеральних комплексів. Дракулаури постійно вимагає від адміністрації Школи Монстрів, щоб в меню шкільної їдальні було більше корисних вегетаріанських страв, овочів, ягід і фруктів.

Вампирша організовує благодійні вечори для притулку бездомних і постійно працює на благо спільноти монстрів. Із задоволенням дивиться романтичні кінокомедії. Дівчинка добре вчиться і пишається вищим балом за контрольну роботу по укусологіі. Чи не проспати в школу їй допомагає Граф Чудовий, який взяв на себе невдячну роль будильника.

Особливості

Лялька Дракулаури, як і інші ляльки лінійки Monster High має унікальну конструкцію. Природну рухливість забезпечують 11 точок сполучення. Кінцівки ляльки в кистях, ліктях, плечах, колінах, стегнах легко згинаються, шия обертається.

Тіло Дракулаури виготовлено з жорсткого полімеру типу ABS, а руки і голова зроблені з більш м'якого пластику (ПВХ). Кожен пальчик розділений. Висота ляльки становить 27 см. Непропорційно (з точки зору людської анатомії) виглядає велика голова з акуратним маленьким носиком, величезними розкритими очима і пухкими губками. Волосся довге, закріплені шляхом прошивки, а не приклеєні. Дракулаури має характерний стиль одягу, взуття, аксесуарів і особливу зачіску.

Думка психологів

Деяких батьків турбує, що їхні діти дуже близько стикаються з тематикою смерті. Дракулаури навіть спить в труні, як і належить вампірові. Численні дослідження в галузі дитячої психології підтверджують, що діти в досить ранньому віці починають усвідомлювати те, що життя не нескінченне. Батьки рідко заводять розмови на цю тему, а якщо таке і відбувається, то найчастіше вони намагаються не засмучувати дитину. Гра ж дозволяє перевести заборонену і небезпечну тему на прийнятний для дитячої свідомості рівень сприйняття, вчить не боятися невідомого, бачити позитивні моменти в будь-якій ситуації.