example-top-banner

Статті

13.02.2018

3962

Гід по популярним настільним іграм для всієї родини і не тільки

Два вічних питання: чи є життя на Марсі і що подарувати на свято! З Марсом розберемося іншим разом, а зараз про наболе. Напередодні 14 лютого, дивлячись на арсенал чашок, бритв і шкарпеток, обрати щось стає непосильним завданням. Найкращий подарунок, кажуть, книга. Але я відповім, що ви просто не дарували настільні ігри!

Настільні ігри для всієї родини

І одержувач радіє, і вам захоплююче дозвілля забезпечене, разом будете розбиратися і тестувати сюрприз. До того ж асортимент настільки величезний, що «та сама» обов'язково знайдеться.

Настільні ігри для інтелектуалів

Перший бізнес успіх, перший крах імперії, перший зароблений мільйон. Хто не знає «Монополію»?

Настільна гра Hasbro Монополія (C1009657)

Класика від Hasbro, яка не старіє. Або старіє разом з вами! Спочатку діти грають з батьками, пізнаючи ази економіки, потім з друзями відточують майстерність планування, аналізу і інтриг, далі подружжя позичають один у одного гроші на купівлю віртуального готелю, опановувавши мистецтво маніпуляції, а потім дорослі діляться знаннями зі своїми дітьми, радіючи купівлі їх першого заводу, нехай навіть при цьому самі стають банкротами! Коло замкнулося.

Схожі варіанти в цій категорії: Капіталіст, Фермер і Колонізатори.

Розвага для веселої компанії

Коли піца замовлена, вечірка у розпалі, а танці сусіди знизу не схвалюють, саме час дістати лототрон і випробувати вдачу. Гра Бінго Spin Master допоможе визначити серед гостей найуважнішого і найвезучішого.

Настільна гра Бінго Spin Master (SM98375 / 6033152)

Все як в телевізійній лотереї: ведучий крутить лототрон, по черзі дістає з нього по одній кульці, учасники шукають збіг цифр у своїх ігрових картках, відмічаючи за допомогою фішок. Перший, хто повністю заповнить картку, стає переможцем і точно не миє посуд. Щасливчик!

Ще декілька цікавих занять для компанії: Манчкін, Кортекс і Бенг.

Настільні ігри для подорожі

Яких тільки назв немає у цієї популярної розваги: Вежа, Дженга, Джанга, Падаюча вежа, і так далі. Tower від Tactic в міцній залізній коробці — це відмінний подарунковий варіант і зручна дорожна версія.

Настільна гра Вежа Tactic (14004)

У потязі, в готелі, на пляжі, в ресторані, а потім з таким же успіхом вдома, в офісі, грати можна де завгодно, головне захопити заповітну коробочку і гарний настрій. Втім, останнє приходить якраз в процесі. Принцип такий: з дерев'яних брусків будується вежа (з чергуванням укладання), гравці кожен у свій хід акуратно витягують з неї по одному бруску і ставлять згори вежі. Головне, не обрушити будову, що вимагає уважності, спонукає продумувати ходи і варіанти укладання. Перемагає людина, що останньою дістане брусок, не зруйнувавши вежі. Грати можна як великою компанією, так і вдвох, можна навіть наодинці, обмірковуючи стратегічні плани підкорення світу.

Також зручно взяти в дорогу Уно, Меморі і Свінтус.

Замість валентинки. Настільні ігри для дорослих

Якщо ви вже виросли з гри в пляшечку, то нове протистояння «Alias. Чоловіки проти Жінок» (вже одна назва створена для подарунка на День закоханих) зможе вас здивувати.

Настільна гра Tactic Alias Чоловіки проти Жінок (54338)

Завдання розділені на жіночі і чоловічі, адже що не кажи, а логіка і асоціативні ряди в людей різної статі доволі не схожі. Саме час з'ясувати, чия візьме. А ще це прекрасна можливість повеселитися і пізнати один одного ще краще.

Упродовж багатьох років і до цього дня Alias очолює мій особистий рейтинг кращих настільних ігор для дітей і дорослих і так тішить, що постійно виходять нові версії і доповнення.

Є і романтичніші варіанти: Фанти, Флірт і навіть гра за мотивами «50 відтінків сірого»

Настільні ігри на двох

«Я і ти, нас тільки двоє? О, який самообман». Саме так, адже з вами тепер буде Чотири в ряд від Spin Master, наприклад.

Настільна гра Spin Master Чотири в ряд (SM98266 / 6033409)

Гра передбачає участь двох осіб, в розпорядженні у яких є вертикальна дошка з отворами і фішки чорного і червоного кольору. Суперники по черзі заповнюють дошку фішками, прагнучи створити горизонтальну, вертикальну або діагональну лінію свого кольору. Завадити суперникові і бути першим — ось завдання переможця!

Відмінною «дуетною» грою є також Абалон і Морський бій у різних сучасних виконаннях.

Настільні ігри для всієї сім'ї

Мабуть, це одне з найкращих сімейних занять. Коли за великим столом або просто на килимі, підібгавши ноги в шкарпетках, з пакетом кукурудзяних паличок, мискою полуниці або тарілкою вівсяного печива серед дорослих і дітей ведеться активна суперечка, що ж обрати: бридж, Ерудит або Крокодил. Сміх, задушевні історії, бурхливі обговорення, тісний круг близьких і рідних, де ти дуже виразно відчуваєш себе важливою частинкою цього дружного, згуртованого, маленького світу — сім'ї. Ось чого я хочу навчити донечку. Що мета не в грі, мета — в цих емоціях. Хоча ось коробка з «Хто миє посуд» ще і значно полегшити сімейне життя може!

Сподіваюся, що після цього невеликого огляду, вам стало хоч трохи простіше визначитися з вибором і ваш подарунок влучить в ціль. І звичайно ж, з Днем святого Валентина, дорогі читачі! Даруйте, грайте, любіть! Р

Проявляйте любов разом з «БІ» - купуйте пухнасті, веселі і стильні іграшки ще й зі знижкою до 25%. Більше інформації тут.

Автор статті


Автор - МамТаня Ковальчук