example-top-banner

Peg-Perego

Фільтри

Ціна

до

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Компанія Peg Perego - італійська фірма, світовий лідер з виробництва дитячих електромобілів, мотоциклів, квадрациклів і колясок.


Більше п'ятдесяти років компанія Peg Perego дарує свої клієнтам абсолютно досконалі моделі, які мають всі можливості справжнього автомобіля та уступають їм лише в одному - швидкості. Але це лише підтверджує головний принцип компанії - безпека перш за все. Техніка Peg Perego повністю підкоряється бажанням і можливостям навіть самої маленької дитини.

Всім моделям властиві бездоганний дизайн, надійність та зручність експлуатації, безшумна робота механізмів, комфорт і легкість керування. Електромобілі Peg Perego це корпус із міцної пластмаси, спеціальний захисний кожух, що надійно охороняє механічне та електроустаткування від води, бруду й ушкоджень, посилена підвіска, наявність звукового сигналу та світловідбивачів, можливість експлуатації на різних типах доріг і покриттів.

Керування електромобілями Peg-Perego сприяє розвитку координації руху, самостійності та надає дитині впевненості у своїх силах.

Розгорнути
Peg-Perego
(1 -24 из 5)
Ще 1 товар

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень