example-top-banner

Статті

02.03.2018

3663

«Обережно, потяг відправляється» або історія про те, як паровозик Томас світ підкорив

Історія про паровозика Томаса і його друзів за весь час свого існування стала справжньою легендою. Цей мультиплікаційний серіал був випущений в 1984 році та став дуже популярним, а книги випускалися мільярдними тиражами і стали класикою дитячої літератури.

Мультсеріал Томас і друзі

Автор книг – преподобний Уілберт Одрі, англійський священик. Свої перші історії він придумав, щоб розважити сина, який захворів на кір і багато часу проводив у ліжку. Ці милі історії почула дружина Уілберта, і переконала його віднести до видавництва рукописи. Він погодився – і згодом світ дізнався про компанію паровозиків! Спочатку були книги, потім – серіал, а потім – іграшки Thomas & Friends, що представлені у нас в великому асортименті. Давайте знайомитися!

Як серіал про іграшки "Томас і друзі" став легендою?

Іграшки Томас і друзі

Наведемо кілька цікавих цифр і фактів про легендарну казку:

 1. За статистикою, залізниця або іграшки Thomas & Friends є у кожної п'ятої дитини планети.
 2. Томас – єдиний вигаданий персонаж, який був включений в ТОП-100 тих, хто зробив Британію щасливішою за версією The Independent.
 3. У 2015 році «Томас і його друзі» став брендом №1 в категорії іграшок для дошкільнят відразу в декількох країнах.
 4. Ролі в мультсеріалі в різний час озвучували Рінго Старр, Пірс Броснан, Алек Болдуін і інші.

Вражає? Давайте спробуємо розібратися, в чому секрет успіху:

 • Сімейна справа. Всього Уілберт написав 26 книг, підключаючи періодично і свою дружину, і брата. А його син Крістофер, той самий хлопчик, який надихнув батька на створення історій, продовжив родинну справу – теж став письменником, і написав ще 16 книг про Томаса.
 • Справжня казка. Свою історію Уілберт Одрі розповів «з натури»: взяв дерев'яну іграшку сина, згадав реально існуючі транспортні залізничні маршрути – і додав трішечки фантазії!
 • Іграшки Thomas and Friends

 • Серйозний підхід. Замість того, щоб вигадувати фантастичні колізії, автори зосередилися на детальному опрацюванні характерів, локацій і методу зйомок. В результаті історія вийшла зрозуміла і симпатична – вона подобається і дорослим, і дітям абсолютно різних поколінь!
 • Новаторська зйомка. Замість того, щоб робити неймовірні спецефекти, творці орендували велику студію, зробили там декорації для всіх можливих сцен, а потім просто знімали справжні мініатюрні моделі іграшкових поїздів Thomas & Friends, при необхідності накладаючи на них ефекти.

Як бачите, нічого складного в тому, щоб стати брендом №1 немає – варто просто щиро, з любов'ю ставитися до тієї справи, якою займаєшся – і результати не змусять себе чекати!

Набір "Великі паровозики" і КО. Знайомимо з різноманіттям іграшок Thomas & Friends!

Хоч і здається, що бренд виробляє в основному поїзди і рейки – як би повторюючи мультсеріал "Томас і друзі", але це не зовсім так. Іграшки творяться в співдружності з Fisher Price, відомим на весь світ виробником дитячих товарів. Fisher Price спеціалізуються на створенні іграшок для найменших – а тому їх вироби мають сертифікати якості, і не містять шкідливих для дитини речовин. Ми пропонуємо просту класифікацію іграшок Thomas & Friends, що допоможе вибрати ідеальний подарунок.

 1. Окремі іграшки. Фігурка фаворита – що може бути краще? Краще, якщо це фігурка з якісного пластику, з інерційним механізмом і життєрадісно-червоним яскравим кольором. Наприклад, Паровозик Томас (DGL04).
 2. Паровозик Томас

 3. Готові ігрові набори з персонажами і залізницею. Ми рекомендуємо звернути вашу увагу на набір "Туманний острів" (FBC60) або ж набір «Відважний паровозик» FBK07. Перший випадок – класична залізниця, яка не втратить своєї актуальності ще багато-багато років, а другий варіант – моторизований набір – буде до речі, якщо хочете подарувати більш «просунуту» і в збірці, і в грі, версію.
 4. Набір Туманний острів

 5. Деталі й комплектуючі. Такий презент буде доречним тим, хто вже є фанатом залізниць цього бренду – для них такий подарунок, як наприклад, додаткові рейки буде дуже доречним!
 6. Деталі й комплектуючі

 7. Альтернатива. Фігурки «не по канону» сподобаються тим, хто не сильно стежить за достовірністю відтворення сюжетів, а просто любить красиві і якісні іграшки – в цьому випадку Thomas & Friends теж не підведе! Набір з паровозиком для гри у ванній (DGL05)? Так, цей бренд однозначно вміє дивувати! Іграшка не боїться води – покриття не блідне, матеріал не руйнується, і сохне буквально за кілька хвилин.

Тепер ви зможете краще зрозуміти суть Thomas & Friends, і будете знати, які іграшки варто придбати! Вибирайте на сайті, купуйте, грайте – і нехай кожен маршрут буде вдалим, а поїзди відправляються точно за розкладом!