Статті

24.07.2017

979

Незабутній подарунок для маленького автолюбителя - машинка Ленд Ровер Matchbox

Будь-яка модель Land Rover - це особистість в світі автомобілів. Миттєво впізнавана, вона відчуває себе повноправною господинею доріг і впевнено долає бездоріжжя. Тож не дивно, що іграшкові машинки серії Ленд Ровер Matchbox так само сильно подобаються маленьким хлопчикам, як і справжній позашляховик - їх татам. В інтернет-магазині «Будинок іграшок» представлена повна колекція лінійки Land Rover від Matchbox, іграшкові машинки і треки від Hot Wheels, а також безліч інших наборів від знаменитого американського концерну Mattel.

Зміст:

  • Історія Matchbox
  • Серія Ленд Ровер Matchbox
  • Особливості

Історія Matchbox

Торгова марка Matchbox була зареєстрована в 1953 році. У себе на батьківщині, у Великобританії, Matchbox викликав справжню революцію на ринку іграшок. Жоден з виробників іграшкових автомобілів не був настільки успішний, щоб конкурувати з Matchbox на рівних. Все змінилося, коли найбільша американська компанія з виробництва іграшок Mattel випустила на ринок лінію мініатюрних автомобілів Hot Wheels. У 1992 році бренд Matchbox перейшов у власність компанії Tyco Toys, яку в свою чергу в 1997 році придбала Mattel, об'єднавши Matchbox з давнім суперником Hot Wheels під одним корпоративної дахом.

Серія Ленд Ровер Matchbox

Конструкція іграшкових машинок Ленд Ровер в точності копіює реальні прототипи.

Серія Ленд Ровер Matchbox включає найбільш популярні і впізнавані моделі марки Land Rover:

  • Екстремальний позашляховик Land Rover SVX з відкритим кузовом, м'яким швидкознімним верхом і високим кліренсом кольору зеленого пляшкового скла;
  • Позашляховик Land Rover Defender 110 кольору зеленої трави;
  • Трьохдверний кросовер Land Rover Freelander S3 глибокого синього кольору зі скляним люком в даху;
  • Повнопривідний позашляховик Land Rover Ninety червоного кольору з потужним бампером і написом «PAYNE & SONS CONSTRUCTION» на бортах;
  • Компактний міський трехдверний преміум-кросовер Land Rover Evoque насиченого оранжевого кольору;
  • Середньорозмірний позашляховик Land Rover Discovery - поліцейський автомобіль срібного кольору з широкою синьо-жовтою смугою по борту і написом «POLICE».

Особливості

Всі моделі продаються в упаковці на картонному підставі під прозорим захисним пластиком. Покупець може в подробицях розглянути автомобіль з усіх боків. Позашляховики Land Rover підкорили світ, а їх зменшені копії, безсумнівно, займуть гідне місце в колекції машинок будь-якого хлопчика.

З ними можна грати нескінченно, представляючи себе на місці водія. Реальний прототип з легкістю подолає будь-яку відстань. Його іграшковий дублікат допоможе своєму юному господареві розкрити творчий потенціал, розвинути фантазію, моделюючи безліч ігрових ситуацій.

З машинками Ленд Ровер Matchbox цікаво грати самому, з одним або цілою компанією. В процесі гри у дитини формуються навички і корисні звички. Він вчиться виявляти себе, не просто катаючи машинку по підлозі, а моделюючи розвиток подій, придумуючи персонажів і сюжетні лінії.

Головне в світі фантазії - це уява. Машинки з серії Ленд Ровер Matchbox допоможуть з легкістю перенестися в світ захоплюючих пригод, екстремальних швидкостей, впоратися зі страхами, знайти друзів за інтересами та дати вихід нестримної енергії.

Рекомендовані статті