example-top-banner

Статті

15.11.2017

2799

Інтерактивні іграшки та де їх шукати

Посилання в назві на фільм про магічних істот не випадкове – сучасні технології дозволили виробникам дитячих іграшок домогтися дива: вироби не тільки виглядають реалістично – вони ще й поводяться зовсім як живі! Ну чим не магія? Розповімо вам про них докладніше!

Що таке інтерактивна іграшка?

Згадуючи інтерактивні іграшки, ми маємо на увазі в першу чергу ті, що є технологічними і спрямовані на взаємодію з дитиною. Першою «розумною» іграшкою була черепашка, придумана в середині ХХ століття. Вона вміла «бачити», «чути», пересуватися і самостійно підключатися до блоку живлення.

 Інтерактивні іграшки

Зараз техніка зробила крок вперед – і такі вироби, хоч і дуже складно сконструйовані, часто мають вигляд класичних дитячих м'яких іграшок – наприклад, чарівних песиків.

Ось які бувають види інтерактивних іграшок:

  • Іграшки- «діти». Це ті функціональні іграшки, яких потрібно сповивати, годувати і гратися з ними, як з немовлятами. Такі вироби – свого роду наочне навчання тому, як себе поводити треба, і як не треба самій дитині.
  • Іграшки-повторюшки. Це ті вироби, які повторюють за дитиною або ж навпаки, просять малюка повторювати за ними. Особливо добре такі іграшки допомагають дітям швидше, чіткіше і впевненіше почати говорити.
  • Іграшки-тварини. Вони вимагають практично такого ж догляду, як і живі вихованці. Тож, якщо ваше чадо вимагає у вас завести котика чи собачку, варто почати з покупки «розумної іграшки». Наприклад, з симпатичного мопса Пеппі, який є в нашому інтернет магазині. Він вміє ходити, реагувати на команди – поводиться зовсім як живий!

Інтерактивна собачка мопс

Як вибрати якісну інтерактивну іграшку для свого малюка?

Представляємо вам рекомендації, про які радимо не забувати при виборі:

  1. Інформація від виробника – зазвичай на упаковці вказано, для якого віку призначений виріб. Адже якщо підібрати занадто складну іграшку «не за віком», про навчання мова йти не буде – малюк швидше захоче розламати і подивитися, що ж там усередині. А такі випадки можуть привести до ситуацій, коли шкода від інтерактивних іграшок у багато разів перевищить користь.
  2. Функціонал. Якісні функціональні іграшки повинні не просто розважати малюка, але і навчати його корисним навичкам – наприклад, як доглядати і дбати про домашнього вихованця. Ця мила чихуахуа на ім'я Фліппі від ТМ SIMBA Chi Chi Love – яскравий приклад. Вона знає команди, вміє ходити і навіть робити сальто назад. Але з нею потрібно не тільки гратися – вона вимагає турботи від свого маленького господаря або господині. Фліппі не тільки розважає, а й допомагає розвинути відповідальність – диво!
  3. Собачка Чи Чи Лав Фліппі

  4. Відгуки про товар і про те виробника, чиї функціональні іграшки ви збираєтеся купувати. У нашому каталозі добре себе зарекомендували такі бренди, як Hasbro, Chi Chi Love, а також AniMagic, і FurReal Friends – тільки подивіться, наскільки чарівно виглядає пустотливий Дракоша! Він вміє відтворювати до п'ятдесяти звуків і мелодій, а також може сам собі «підсмажувати» зефір, який теж йде в наборі.

Інтерактивний дракончик

Вивчати асортимент можна довго. Але з урахуванням наших рекомендацій ви без зусиль зможете знайти ту іграшку, яка задовольнить і вас, і вашу дитину. Зокрема, якщо дитині подобаються іграшки, що імітують поведінку тварин, зверніть увагу на нашу новинку:

Інтерактивний ведмедик

Це яскравий представник нового типу інтерактивних іграшок - м'яка іграшка вміє чхати, пити з пляшечки, реагувати на дотики і відтворювати найрізноманітніші звуки. І якщо ви все ще задаєтесь питанням, де ж живуть такі незвичайні персонажі – секрету тут немає, вони живуть прямо тут, в «Будинку іграшок»!