Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Герої

Інтерактивні мякі тварини

(1-24 из 215)
-11% Акція

Собачка Chi Chi Love Чіхухуа Фліппи C...

(5)

519 грн

579 грн

-2% Акція

Інтерактивний кошеня FurReal Friends ...

2 799 грн

2 849 грн

medalmedalХіт продажу
-29% Акція
-25% Акція

Інтерактивна м яка іграшка Fur Real F...

1 774 грн

2 349 грн

-30% Акція

Інтерактивна іграшка Furby Connect Pr...

3 999 грн

5 699 грн

-16% Акція

Інтерактивна іграшка Цуценя Go-go(A7274)

2 998 грн

3 549 грн

-30% Акція
-31% Акція
-33% Акція

Інтерактивна іграшка FurReal Friends ...

2 998 грн

4 499 грн

-31% Акція
-29% Акція
-29% Акція
-30% Акція

Інтерактивна іграшка Furby Connect Pr...

3 999 грн

5 699 грн

-35% Акція
-30% Акція

М'яка інтерактивна іграшка Мишка FurR...

(5)

1 161 грн

1 649 грн

-35% Акція
-25% Акція

М'яка іграшка Пес Арі Fancy

149 грн

199 грн

Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...9

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Інтерактивні тварини - пізнаємо світ весело і безпечно

Індустрія іграшок постійно розвивається - нові технології служать не тільки дорослим, але й малюкам. У плюшевих звірят і роботів, які імітують справжніх тварин, цілий ряд переваг: вони безпечні для алергіків, не кусаються і не дряпаються, не можуть покалічитися або загинути. У той же час гри з інтерактивними тваринами прекрасно розвивають почуття відповідальності за того, хто поруч.

Що можуть робити сучасні інтерактивні іграшки

Ідея ляльки, ведмедика або робота, які рухаються або відтворюють звуки, не нова. Такі іграшки винайшли давно, але рік від року їх здатності удосконалюються, що незмінно призводить дітей в захват. Чому «навчилися» іграшки, пройшовши довгий шлях від ведмедика, який просто гарчав при перевертанні: виконувати складні рухи, відображати різні емоції, реагувати на дії людини (наприклад, муркотіти від погладжування), відтворювати поведінку справжнього тваринного (просити їсти, спати, грати, підлещуватися), повторювати слова за людиною і навіть відповідати на деякі питання осмисленими фразами, самостійно орієнтуватися в просторі.

Сьогодні іграшки-роботи практично ні в чому не поступаються справжнім тваринам. Це точні копії існуючих, давно вимерлих (як динозаври) або навіть фантастичних звірів. Найпопулярніші інтерактивні тварини

Вибираєте подарунок для малюка 3-5 років?

Інтерактивні іграшки тварини обов'язково стануть його улюбленцями! А щоб допомогти зорієнтуватися у виборі, пропонуємо умовно поділити їх на групи. Рухливі звірята для самих маленьких. Такі іграшки багато в чому орієнтовані на просте тактильне і звукове сприйняття. Симпатичні грайливі інтерактивні тварини купити в інтернеті з доставкою по Україні можна на нашому сайті. «Будинок Іграшок» пропонує широкий асортимент пухнастих кошенят, цуценят, кроликів і морських свинок з екологічно чистих і безпечних матеріалів.

Цікава іграшка - м'який звір з мультимедійним програвачем на животі. Наприклад, ведмедик, який може показувати мультики або грати улюблені пісеньки. Імітація диких тварин: леви і тигри, слони і мавпи, панди і єноти. Такі звірята за зовнішнім виглядом і звичками близькі до своїх реальних прототипів, що дуже корисно для ознайомлення з основами зоології та географії. Динозаври в моді завжди. Ці загадкові істоти, що покинули Землю задовго до появи людини, незмінно розбурхують дитячу уяву. Інтерактивний динозаврик Pleo здатний не тільки самостійно рухатися, він також висловлює емоції і спілкується простими, але зв'язковими і осмисленими фразами. Роботи - втілення мрії про механічне одного зі штучним розумом. Пес-робот Wrex нагадує копію справжньої собаки, але з можливостями, недоступними тварині. При цьому він буде виконувати команди і навіть охороняти господаря, «оглядаючи» своїм інфрачервоним зором найближчим простір.

Інтерактивні іграшки, пропоновані магазином «Будинок Іграшок», корисні для розвитку дитини, вони роблять його забави більш захоплюючими і пізнавальними.