Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Герої

Інтерактивні фігурки

(1-24 из 337)
medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
-18% Акція
medalmedalХіт продажу
-27% Акція
Інтерактивні фігурки - Ігровий набір Hatchimals CollEggtibles Spin Master 4 колекційні фігурки в яйцях і бонусна фігурка (SM19104)

Ігровий набір Hatchimals CollEggtible...

(5)

399 грн

549 грн

medalmedalХіт продажу
-20% Акція
Інтерактивні фігурки - Ігровий набір Гламурний Драко в яйці Hatchimals (SM19100/6037417)

Ігровий набір Гламурний Драко в яйці ...

(4)

2 239 грн

2 799 грн

Ще 30 товарів
123...15

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Інтерактивні іграшки і їх взаємозв'язок з дітьми

Інтерактивні іграшки з'явилися в продажу порівняно недавно, але вже завоювали любов і визнання дітей і батьків. Багатофункціональні іграшки здатні не тільки розважити дитину, а й допомогти в оволодінні корисною інформацією про навколишній світ. Дивовижний світ інтерактивних тварин

Зменшені копії справжніх тварин інтерактивні іграшки для дітей дозволяють краще пізнати навколишній світ, навчити відповідальному ставленню до братів наших менших. Це не просто пасивні м'які іграшки. Це іграшки, які вміють видавати різні звуки, реагують на дотики, рухаються. Деякими вихованцями можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Піклуватися про таке вихованця приємно, легко, тому довірити таку «складну» місію можна навіть малюкам. Дитинчата імітують поведінку справжніх тварин. Цуценята смішно виляють хвостиком, гавкають, скиглять, якщо їх не підкорити або НЕ погуляти з ними вчасно. Мавпочки чмокають губами, коли годуєш їх з пляшечки, весело регочуть, коли їх лоскочиш. Вони бурчать, пищать, моргають, ворушать лапками, лякаються і радіють також, як і справжні тварини, тому грати з ними так цікаво. У продажу є навіть інтерактивні риби. Електромагнітний мотор дозволяє іграшок рухатися в декількох напрямках, імітуючи звуки і звички справжніх рибок.

Роботи та інтерактивні плакати

Хлопчикам неодмінно сподобаються інтерактивні іграшки-роботи (Україна), які досліджують простір, реагують на звук і світло. Крім того, деякі моделі можна програмувати самостійно, вчити виконувати команди і управляти ними. Інтерактивні плакати, книжки здатні в ігровій формі навчити дитину рахувати, пізнавати букви алфавіту, розпізнавати кольори і не тільки. В іграшках запрограмовано кілька функцій, тому дитина не тільки отримає знання, а й зможе їх перевірити самостійно. Взаємодія іграшки і дитини відбувається завдяки звукозаписному пристрою. Коли дитина відповідає на питання, пристрій фіксує її, реагує на сказане, порівнюючи його з правильною чи неправильною відповіддю. У разі правильної відповіді, дитина завжди почує слова подяки, підтримки. Інтерактивні іграшки в Києві можна купити в найбільшому інтернет-магазині «Будинок iграшок». Саме там ви зможете підібрати ідеальну інтерактивну іграшку з урахуванням вікових особливостей та уподобань дитини.