example-top-banner

Статті

11.12.2017

8038

Enchantimals: роль дружби у вихованні дитини

Тонкий сенс

А ви знали, що кожна серія іграшок несе в собі певне смислове навантаження? Пам'ятаєте, серію ляльок Monster High від компанії Mattel, яка приводила в жах всіх батьків і в захват усіх дівчаток від 4 до 12 років? Ви ж, напевно, не знали, що насправді вони несуть в собі пояснення дітям, що краса - не головне. Урок, який слід винести з зовнішності цих лялечок - «Зовнішність - не головне, головне - що у людини в серці і душі». Таких прикладів - безліч.

Новий шаблн дружби

Але найприємнішим і прекрасним прикладом є нова лінійка лялечок Енчантімалс, адже вони пропагують дружбу і вірність. Ця колекція іграшок Mattel розроблена на основі мультсеріалу про веселих дівчаток подружок і їх вихованців. У лінійці є різні ляльки з мультика, кожна зі своїм характером і певними чарівними вміннями.

Іграшки для дівчаток Enchantimals

Дружбі треба навчати?

До тих пір, поки дитина не ходить в дитячий садок, поняття дружби у дітей досить розмите. Особливо, це стосується єдиної дитини в родині, у якої немає ні братів, ні сестер. Такі дітки, цілком заслужено і очевидно, ростуть маленькими егоїстами, яких обожнюють батьки і родичі, а поділитися на майданчику своєю іграшкою або самокатом, для такої дитини - кари подібно (знаємо, вміємо, практикуємо). Діти, очевидно, беруть приклад з того, що вони бачать. Тут на допомогу прийде цей чудовий і добрий мультсеріал і лялькові набори.

Ляльки Enchantimals

А цьому в них треба повчитися

Персонажі мультфільму, напівлюди-напівтварини, навчать дітей:

  • доброті та гуманності;
  • ніжності;
  • почуттю відповідальності;
  • дружбі;
  • вмінню допомагати і приймати участь в житті оточуючих;

Ляльки з мультика Enchantimals

Творці мультсеріалу і, надалі, творці колекції ляльок, взяли за основу дівчаток-тварин (всього їх 14), кожна з яких має свій особливий дар. У кожної дівчинки є свій вихованець. Всі вони живуть в зачарованому лісі і роблять там добрі справи.

Павич, кролик, лисичка, скунс…і ц еще не весь Зоопарк!

Чого ж очікувати, показуючи дитині мультик «Енчантімалс»? Готуйте грошики, панове! Вам доведеться скупити весь звіринець і брати активну участь в грі ... ну або запрошувати друзів доньки, щоб вся брава компанія могла розігрувати різноманітні рольові сюжети. Колекція складається з наборів маленьких лялечок і їх вихованців:

Також в колекції є ігрові набори з аксесуарами, і навіть справжній лісовий будиночок. Деякі ляльки мають шарніри, а положення ручок у них різне.

Лялькові набори Enchantimals

Розмір – не головне, головне якість

Ця колекція ляльок для дівчаток відрізняється своїм розміром, лялечки в висоту всього 15 см, але це можна приписати швидше до плюсів, ніж мінусів, адже кожна мама дівчинки знає, що знайти місце, навіть для самої себе, серед цих лялькових сімейств в квартирі - ой , як нелегко.

Іграшки Mattel Enchantimals

Матеріал іграшок - абсолютно безпечний пластик, екологічний матеріал. Лялечки не мають якого-небудь специфічного запаху і досить міцні (наші пережили вже не один «політ над гніздом зозулі»). Ціна лялечок теж відрізняється своєю ліберальністю, але таким чином, Ваша дочка змусить Вас купити ВСЮ колекцію.

Подаруйте дитині чарівний світ

Кожна серія мультика «Енчантімас» пронизана особливими дружніми чарами, турботою про друзів і тварин, і не важливо павичі, кролики, скунси це, або ж жирафи, дельфіни, лебеді або зебри. Важливо подати руку допомоги тоді, коли це потрібно, а саме цей урок отримає дитина з цього мультфільму.

Нехай чари зійдуть з екранів телевізора і оселяться у Вашому домі, нехай радість осяє обличчя Вашої дитини, коли Ви будете дарувати цих чарівних лялечок, нехай дитина сама створить свою добру історію, а серія ляльок Енчентімалс їй в цьому допоможе.