example-top-banner

Статті

21.11.2017

2105

Дитячі конструктори: розвиток або timekiller

Серед найрізноманітніших іграшок, призначених для розвитку дитини, дитячий конструктор нероздільно утримує пальму першості. Елементи, з яких можна складати різні фігури, з'єднувати між собою і утворювати єдину конструкцію, здатні зайняти дитину будь-якого віку.

Дитячі конструктори

В процесі гри з конструктором дитина розвиває уяву, логічне мислення, дрібну моторику, він отримує уявлення про фігури і форми, розвиває творчий потенціал і, звичайно ж, посидючість, а також може спостерігати кінцевий результат своїх старань.

Батькам вкрай важливо брати участь в конструюванні об'єктів разом з дитиною, захоплювати, допомагати і підказувати, в той же час довіряючи дитині «командувати парадом» .. Залучення батьків допоможе сформувати довірчі взаємини з малюком.

Види конструкторів

Видів конструкторів в індустрії сучасних іграшок безліч, але ми зупинимося на найбільш корисних:

 • Для супер-крихіток підійдуть м'які конструктори, зроблені з екологічно чистих матеріалів. Вони сприяють розвитку тактильних відчуттів, а також уяви і фантазії дитини.

М'які дитячі <a href='/ukr/igrovie-figurki/kubiki/'>Кубики</a>

 • Для малюків до трьох років, які в такому віці лише вчаться розпізнавати розміри, кольори і форми, підійде заслужений переможець в номінації «перший конструктор», а саме кубики, які напевно були у всіх в дитинстві. Чим цікавіше і різноманітніше буде структура матеріалу кубиків - тим краще, адже в такому віці важливо розвивати тактильне сприйняття малюка. Почати можна з 3-5 яскравих кубиків, поступово збільшуючи їх кількість для побудови більш складних конструкцій. Деталі в такому конструкторі для початківців повинні бути великими з метою безпеки, і щоб їх було зручно брати дитячій ручці. Набори з кубиків розвивають просторове сприйняття ( «право», «ліво», «вниз», «вгору»).
 • Дитячі кубики

 • Дерев'яні конструктори як вічна класика, знайома ще нашим батькам, - набір кубиків і блоків з дерева, з яких можна скласти будинок або ціле місто. Такий найпростіший конструктор у малюків до 5 років розвиває уяву, абстрактне мислення і моторику.
 • Дерев'яні конструктори

 • Для дітей старшого віку чудово підійдуть різні тематичні набори, з деталей яких хлопчики можуть зібрати залізницю або поліцейську дільницю. Ну а дівчаток порадують набори з інструкціями по збору яскравого палацу принцеси або будиночка для пупса.
 • Новинка - захоплюючий конструктор з пластиковими детальками

  Конструктор магформерс

  Пластикові конструктори зазвичай являють собою яскраві елементи різної форми. Такі ігри захоплюють дітей на тривалий час, за умови, що батьки беруть участь на перших порах і показують своїм прикладом як будувати з деталей. У самих останніх моделях елементи з'єднуються вже за допомогою магнітів, і відірватися від такої іграшки неможливо. Ось, наприклад, доступні моделі нового бренду на ринку України - Magformers.

  Елементи пластикового конструктора

  Його відмінна риса – легке з'єднання за допомогою магнітів та деталі простих геометричних форм:

  • трикутники;
  • квадрати;
  • прямокутники;
  • ромби;
  • кола та ін.

  Якісний пластиковий конструктор

  Такі конструктори розвивають:

  • дрібну моторику у крихт;
  • просторове мислення у дітей старшого віку;
  • дають уявлення про геометрію для школярів.

  Варто відзначити різні кольорові палітри конструкторів, для діток можна підібрати: прозорі, непрозорі, більш яскраві або спокійні тони.

  Виробник випустив набори як для дівчаток, так і для хлопчиків - палаци для принцес, машинки, роботи, будівельну техніку, а також набори на дистанційному управлінні і з LED підсвіткою.

  Цікавий магнітний конструктор

  Кількість деталей 8-62 шт, ціна в діапазоні від 600 до 5 000 грн.

  Конструктор Магформерс - це повноцінний інструмент у розвитку дитини, і нехай таких інструментів у вашій дитячій буде побільше!

  Рекомендовані статті

  Безперечний тренд останніх років на все ...

  13.11.2017

  3424