Новини

20.05

214

Новинки від компанії Lego!

Для тих, хто в захваті від кіноепопеї Пірати Карибського моря компанія LEGO пропонує спеціальну серію -  Pirates of the Caribbean.

У серію входять такі конструктори як Острів Мерців, Втеча від людожерів, Млин, Фонтан вічної молодості, Втеча з Лондона, Бухта Уайткеп і Помста королеви Анни.

Пошуки джерела вічної молодості й скарбів, захоплюючи пригоди, морські подорожі, чарівний корабель, таємничі герої, ворожі змови, боротьба з русалками, епізоди минулих і нових серій - за допомогою наборів із цієї серії ви зможете відтворити найкращі моменти  улюбленого кінофільму!

 4195-1

Для своїх самих маленьких друзів, компанія LEGO пропонує серію Cars 2 від Duplo. Серія присвячена виходу на екрани мультиплікаційного фільму від компанії Pixar «Тачки 2», у якому телеглядачі з радістю побачать своїх знайомих улюблених персонажів Блискавку МакКвіна, Мета, Мета, Луїджі й багатьох інших.

З'являться й нові персонажі, наприклад, ви познайомитесь із чудовим Великим Бентлі.

Перегони в Токіо, Світове Гран-Прі, Шпигунський штаб і Морська втеча - одні тільки назви наборів із цієї серії гарантують малюкам зустріч із улюбленими героями, захоплююче дозвілля й цікаві пригоди!

8486