example-top-banner

Новини

08.04

313

Ляльки Принцеси Дісней від Hasbro - Слідуй за мрією!

Казка починається з Тебе! Кожна дівчинка любить мріяти, літати в хмарах своїх фантазій. Подивися на цих героїнь, вони такі ж як Ти, вони - мрійливі, і цим, прекрасні, їх об'єднує одне: вони не зупинилися перед труднощами, вони здолали безліч перешкод, і, головне, завжди рухались до своєї мрії! Не потрібно боятися, йди далі, йди за мрією, і тебе чекає попереду ще багато пригод!

Неповторні Disney Princess

Хто вони, ці ідеальні дівчата зі світу Уолта Діснея? Харизматична Жасмін - героїня, яка заради кохання здолала багато перепон, і слідуючі своїй мрії, вона знаходить людське щастя! Рапунцель - незважаючи на ув'язнення, виривається з полону і також слідує поклику своєї душі, і не дарма! Белль - дивовижна принцеса, талановита і мрійлива, черпає натхнення на сторінках книг, як це мило ... Всі вони, неповторні й унікальні по-своєму, так само, як Ти! А яка з принцес Дісней найближче по духу саме тобі?

Ляльки Принцеси Дісней від Hasbro

Компанія Hasbro, нині володіє ліцензією на виготовлення ляльок Disney Princess, і не відходить від своїх принципів - дарувати радість дітям, і в цей раз, їй належить нелегке завдання, щоб чудові принцеси в новому образі сподобалися юним цінителькам. Обирай свою улюблену героїню, яка найбільше схожа на тебе, і ви разом зможете підкорити будь-яку вершину! Адже лялька для дівчинки завжди стає не просто іграшкою, а вірною подругою, якій можна довірити всі секрети. Поринь у справжню казку, зітри кордони з реальністю, занурся в світ чудес! За допомогою принцес Дісней, Ти побачиш, що чудеса оточують Тебе, потрібно тільки їх розглянути!

Де купити?

Тільки в нашому магазині Ви познайомитеся з усіма одинадцятьма красунями і зможете зупинитися на найдорожчій, для Вашого серця, лялечці! Такі героїні, як Рапунцель, Тіана, Жасмин і Меріда більше не залишаться без уваги і заслужено займуть місце на полицях поруч з вже улюбленими принцесами. До того ж Вас, чекають цікаві акції, призи та розіграші, серед яких, навіть поїздка в Діснейленд!

Допоможіть Вашої дочці здійснити свої мрії, адже принцеси Дісней не звичайні персонажі мультфільму, це - прототипи справжніх мудрих дівчат, які є гідним прикладом для наслідування - прикладом Шляху до Мрії!