Новини

04.06

194

Перші кроки в електроніці!


Для дітей від 5 до 7 років в конструкторі важливо мати можливість створити своїми руками який-небудь предмет з навколишнього життя і привести його в рух: різноманітні види транспорту або корисний механізм, який дорослі використовують у побуті.

Електронні конструктори ЗНАТОК «Перші кроки в електроніці» допоможуть дітям від 5 років і старше отримати перші базові знання з фізики в області електроніки. Дитина зможе своїми руками зібрати найпростіші прилади та електронні схеми.

Електричні ланцюги схем конструктора з'єднуються без пайки. У комплект з конструктором входить посібник, за допомогою якого можна зібрати звукові динаміки, звукові схеми, резистори і транзистори, провідники, вимикачі, елементи живлення, електромотори та лампи, підсилювачі потужності і радіоприймачі. Це дає можливість дитині повною мірою реалізувати свою інженерну фантазію, вивчити закони фізики і дізнатися, як влаштований навколишній світ.

Конструктори ЗНАТОК серії "Перші кроки в електроніці» є логічним продовженням один одного. Зібравши схеми набору А, дитина може переходити до збірок складніших наборів В і потім С. Конструктори ЗНАТОК пройшли тестування в дитячих навчальних закладах та отримали високу оцінку фахівців.