Новини

15.02

914

Будинок іграшок у м. Рівне запрошує на Shopping Day!

Вже втретє, 16 лютого 2013 року в ТРЦ «Екватор» у м.Рівне буде проводитися одна з найулюбленіших акцій жителів і гостей міста – Shopping Day!

ровно

Саме в цей чудовий день з 11.00 до 20.00 у магазині «Будинок іграшок» Ви зможете придбати нову іграшку для свого малюка зі знижкою -15% *!

У Shopping Day всі брендові бутіки, розташовані в ТРЦ «Екватор» запропонують відвідувачам приємні сюрпризи, подарунки і надзвичайні знижки.

На головній сцені ТРЦ «Екватор» виступлять учасники проектів «Голос діти», «Україна має талант» і відомий рівненський танцювальний колектив «Лайт Денс Кампані». Також розважати відвідувачів будуть живі статуї, міми, аніматори та ростові ляльки, а найприємнішим сюрпризом стане розіграш подарунків.

Ви не зможете це пропустити! А ми чекаємо на Вас за адресою: ТРЦ «Екватор», вул. Макарова, 23, тел. (0362) 460094, магазин «Будинок іграшок».

* В акції не беруть участь спеціальні та акційні пропозиції, знижка за карткою постійного покупця мережі «Будинок іграшок» не сумується зі знижкою по акції.