Новини

01.10

157

Конкурс Моя Школа

Традиційно, у багатьох із нас початок осені асоціюється з початком навчання. Пізнання нового у дитячому садочку, навчання в школі або здобування вищої освіти – ці та інші заклади неодмінно грають важливу роль у нашому житті, щоосені супроводжуючи із дитинства у дорослість, даруючи знання та безцінний досвіт розуміння навколишнього світу.

 

Сподіваємося, що навчання у дитячому садочку або у школі дарує вам позитивні емоції та задоволення, а ось чи завжди була цікавою сама будівля вашого навчального закладу? Адже, на жаль, школи, що залишилися з минулого сторіччя та, навіть, сучасні проекти не відрізняються різноманітністю архітектурних рішень.

Ми вважаємо, що настав час створити – хоча б спочатку у мріях або на аркушах паперу – особливий проект навчального закладу майбутнього, дивлячись на який у дитини народжувалися мрії про майбутнє, бажання вчитися та пізнавати нове саме тут!

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі „Моя Школа” та створити проект свого, відмінного, особливого, сучасного, надзвичайно красивого, комфортного, оригінального навчального закладу! 

Архітектура шкільних будівель – питання спірне та дуже індивідуальне.

Напевно, якщо проект створюватиме хлопчик, він побачить Свою Школу у вигляді сучасного космічного корабля, великого концепткару, літака або вітрильника з трьома щоглами. Погодьтеся, це чудовий вибір для сміливих підкорювачів інформаційних просторів!

Дівчата, зрозуміло, бажатимуть чогось чарівного та романтичного. Школа – маленький замок, створений з яскравого сяючого матеріалу, або заклад у вигляді великої квітки до якого учнів доставляють на уроки маленькі метелики та бджілки підійде?

 школа

Все це – лише наші пропозиції, а ми чекаємо на ваші роботи, пропонуємо фантазувати, створювати проект „Своєї Школи” та обов’язково відправляти його до нас на конкурс!

Ми чекаємо на ваші роботи у вигляді малюнків, аплікацій, виробів з пластиліну, гіпсу або дерева, тощо. Ніяких обмежень для творчості! А якщо окрім власне проекту Школи ви ще й и напишете про нього маленьку розповідь – буде просто чудово, адже нам цікаво дізнатися про саме Вашу Школу якомога більше! 

Роботи, що надійдуть на конкурс „Моя Школа”, традиційно, поділятимуться за трьома віковими категоріями:

  • дошкільники у віці від 2-х до 5-ти років;
  • учні початкової школи у віці від 6-ти до 9-ти років;
  • учні середньої та старшої школи у віці від 10-ти до 16-ти років.

Переможці у кожній віковій категорії отримують чудові призи від мережі магазинів „Будинок іграшок” та „Дитячий світ”! 

Свої творчі роботи ви можете залишати на касах будь-якого магазину мережі або надсилати за адресою: 02192, м.Київ, вул.А.Малишка, 3Д, з поміткою на конкурс „Моя Школа”.

Увага! На роботах обов’язково вказуйте прізвище, ім’я, вік, контактний телефон та адресу автора.

Конкурс триватиме до 31 жовтня 2012 року включно.