example-top-banner

Zookies

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Секрет чарівності м'яких іграшок Zookies

Плюшеві іграшки дуже важливі для розвитку кожної дитини. На відміну від наборів солдатиків, конструкторів і моделей техніки вони посідають в ігровій колекції особливе місце. Для дитини іграшковий вихованець — це друг, якого можна пестити, називати та вигулювати. Якщо ваш малюк любить тварин, то найкращим подарунком для нього стануть м'які іграшки Zookies.

Zookies

Що «вміють» плюшеві звірятка

Китайський бренд випускає інтерактивні фігурки тварин. Модельний ряд можна назвати класичним: в асортименті виробника наявні ведмежата, кошенята, цуценята та інші симпатичні представники тваринного світу. Основна особливість цих колекційних іграшок — гнучкі кінцівки, які можна згинати й розгинати. Завдяки такій конструкції фігурка міцно чіпляється лапками за предмети округлої форми. Ось лише декілька прикладів:

  • якщо ви посадите улюбленця на підлокітник крісла або спинку ліжка, він буде «сидіти» наче жива істота;
  • розміщена на лямці рюкзака фігурка перетвориться на милий аксесуар;
  • посадіть іграшкового вихованця на раму велосипеда, і він із задоволенням помандрує разом зі своїм господарем.

Старші діти можуть навіть надягнути плюшеву інтерактивну іграшку на руку і носити, наче браслет великих розмірів. Ну а якщо ви покладете звірка на плоску поверхню, він буде лежати на животику. Вироби зшиті з якісних, приємних на дотик текстильних матеріалів і абсолютно безпечні для здоров'я дітей.

Розгорнути
Zookies
(1 -24 из 5)
-50% Акційний товар
-50% Акційний товар
Ще 1 товар

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн