example-top-banner

Топ ком

Фільтри

Ціна

до

Корпорація TopCom була створена у 1991 році у Бельгії і головними напрямками її діяльності на даний момент є виробництво та продаж стильних та якісних товарів у галузях здоров'я, телекомунікацій, спорту, активного відпочинку, а також передачі інформації, зокрема: тонометри, дієтологічні ваги, туристичні годинники, пульсоміри, велокомп'ютери, dect skype телефони, рації, метеоприлади та метеостанції з прогнозом погоди, радіоняні, термометри, іграшки, крокоміри, секундоміри, товари для дітей та ін.


Структура Корпорації складається з інженерного департаменту в Бельгії та Гонконзі.

На даний момент TopCom має 8 корпоративних офісів в таких країнах як Бельгія, Іспанія, Швеція, Данія, Норвегія, Гонконг, Росія, Польща, а також велику кількість офіційних та ексклюзивних представництв по всьому світу, серед яких є і Україна ("Topcom Ukraine" Ltd.). Головна штаб-квартира TopCom знаходиться в Бельгії.

Основні здобутки роботи корпорації TopCom полягають в наявності безцінного 15-річного досвіду міжнародної роботи в обраних галузях, висококваліфікованому персоналі з розробки нових продуктів, добре організованій післяпродажній підтримці, бездоганній міжнародній логістиці, а також гнучкій і швидкій організаційній структурі.

Місія фірми TopCom - бути гнучкою компанією, яка завжди рухається в ногу з новими напрямками та технологіями, адже складні технології повинні бути простими у встановленні та використані будь-яким користувачем.

Розгорнути
Top Com
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн