example-top-banner

Ігри Rummikub

Фільтри

Ціна

до

Настільна гра Руммікуб (Rummikub) випускається в Ізраїлі та за деякими даними входить в п'ятірку найпопулярніших ігор в світі. Її дебют відбувся в 1940 році, а автором став єврейський винахідник румунського походження Ібрахім Хертцано. За більш ніж 70 років свого існування гра зовсім не втратила актуальність і лише збільшує армію своїх прихильників. Руммікуб не раз отримував престижні нагороди, по цій грі проводяться міжнародні чемпіонати. Втім, гра ця зовсім не спортивна, а дуже навіть родинна - не дарма її девіз: «Руммікуб - об'єднує людей».


У 1978 році була видана офіційна книга «Rummikub Book», в якій описується три різні варіанти гри: американський, єврейський і міжнародний, але сучасна версія Rummikub ґрунтується лише на правилах єврейської версії.

Починається гра спокійно - доки на полі немає фішок, буває складно скласти навіть одну комбінацію. Але мине хоча б 10 хвилин, як число варіантів дій зростає на порядок! А в кінці кількість варіантів просто безмежна - потрібна неабияка уважність і здатність утримувати в голові всю цю складну комбінацію, чекаючи свого ходу.

Одна з приємних особливостей гри полягає в тому, що в неї можна грати як дуже серйозно, ретельно обдумуючи свої ходи і вибудовуючи складні комбінації, так і не напружуючись. Завдяки простим і зрозумілим правилам Руммікуб став ідеальною родинною грою - в неї можуть грати і дорослі, і діти від 8 років. У грі передбачений сюрприз - згідно з правилами для кожного ходу передбачена всього одна хвилина.

Якщо з'єднати всі існуючі фішки Руммікуб в одну лінію, вона б обігнула Землю два з половиною рази, адже 40 мільйонів цієї гри вже продано в 53 країнах на 5 континентах. Змагання по грі Руммікуб проводяться на Ейфелевій башті, на круїзних судах, в підземних шахтах і на відомих курортах.

Розгорнути
Rummikub
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень