example-top-bunner

New Bright

Фільтри

Ціна

до

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Вид іграшки

Компанія New Bright заснована в 1955 році в Китаї і займає в світі лідируюче місце з виробництва та продажу радіокерованих іграшок. New Bright пропонує широкий асортимент радіокерованих машин різних розмірів і характеристик, а також моделі машин на батарейках і на пульті з дротом.

Відмінною рисою компанії New Bright є висока якість продукції, вона перша серед китайських виробників радіокерованих іграшок отримала сертифікат міжнародного стандарту ISO 90002.

Продукція компанії містить серії автомобілів масштабом від 1:43 до 1:6, що випускаються за ліцензіями GM, Ford, Chrysler, Volkswagen, Porsche тa ін. Усі машини, за винятком масштабів 1:43 і 1:24, комплектуються зарядним пристроєм і акумулятором. Асортимент радіокерованої техніки New Bright дуже різноманітний, щорічно його оновлення відбувається на 20%.

Моделі повністю функціональні: можуть їздити вперед–назад з різними швидкостями (до 20 км на годину), повертати в різні сторони, вони оснащені працюючими фарами та ліхтарями додаткового освітлення, гучним гудком та імітатором роботи двигуна.

Моделі потужних джипів з широкими колесами та м'якими підвісками здатні легко переміщатися по бездоріжжю і долати круті підйоми. Їх швидкість і маневреність просто заворожують.

Більшість моделей випускаються з блоками радіокерування, що працюють на частотах 27 MHz або 49 MHz. Це розширює ігрові можливості продукції New Bright, оскільки дві машини, керовані на різних частотах, можуть безперешкодно змагатися одна з одною. Участь у перегонах може бути цікавою не тільки дітям, а й дорослим.

Для ігор у воді, відкритих водоймах і басейнах, компанія New Bright пропонує радіокеровані катери та гідроцикли, що переміщаються зі швидкістю до 15 км на годину.

Радіо та дистанційно керована будівельна техніка повністю функціональна: самоскиди, екскаватори, бульдозери, підйомні крани захоплюють і переміщують ґрунт, піднімають вантажі.

Продукція компанії New Bright не тільки подарує дітям радість гри, але і навчить зосередженості, розвине координацію рухів і швидкість реакції.

Розгорнути
New Bright (1 -24 из 19)
Ще 15 товарів

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень