example-top-banner

Мульт Кубик

Фільтри

Ціна

до

МУЛЬТіКУБІК - молода та амбіційна російська компанія по виробництву лінійки компактних і симпатичних проекторів, які по праву можна назвати дитячими міні кінотеатрами. Підприємство, яке у створенні не має аналогів на нашому ринку продуктів, керується, перш за все, користю, яку товари принесуть діткам, а також найвищими стандартами якості.

Основною місією компанії є бажання відвернути малюків від комп'ютерів і планшетів, що псують їх зір, поставу, нервову систему і погіршують здатності до соціалізації, і прищепити підростаючому поколінню правильні цінності за допомогою добрих і повчальних радянських мультфільмів і аудіосказок.

Розроблені проектори не мають пиксельного дозволу, дитина дивиться на відображене зображення, а це все не шкодить зору. Вірно підібраний контент не буде емоційно перезбуджувати малюка, що гарантує успокійний сон і нормальний розвиток.

Бренд впроваджує новітні розробки в свою продукцію, оскільки є учасником API Moscow і Сколково - сучасних науково-технологічних інноваційних центрів.


Розгорнути
Мульт Кубик
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень