example-top-banner

Miniland

Фільтри

Ціна

до

Дозвілля, навчання й розваги з іграшками «Мініленд»

Важко переоцінити значення ігор у розвитку дитини і здобутті нею необхідного досвіду для подальшого навчання в школі, уміння спілкуватися з однолітками та дорослими. Іспанська компанія з виробництва товарів для дітей пропонує сучасну, безпечну й корисну для малюків продукцію. Над створенням кожного набору Miniland трудиться команда фахівців-дизайнерів, педагогів і молодих батьків. Унаслідок такої кропіткої роботи на ринку з'являються унікальні дитячі товари, електронні вироби, розвиваючі та рольові ігри, які стають першими «навчальними посібниками» малюка.

Miniland

Розмаїття продукції

Компанія враховує потреби дітей різного віку, тому розробляє товари для новонароджених і дітей до 12 років:

  • конструктори Miniland;
  • набори для ігор у пісочниці й надворі;
  • пупси, вантажні автомобілі, фігурки тварин;
  • маніпулятори, міні-майстерні, пазли, мозаїки;
  • брязкальця, прорізувачі для зубів, відеоняні;
  • рахівниці, геометричні фігури, логічні та класифікаційні ігри;
  • книги.

Якщо ви хочете, щоб гра була не лише цікавою, але й корисною, купіть в інтернет-магазині своїй дитині іграшку Miniland. У перший рік життя малюки грають із сортерами, брязкальцями та звірятами, учаться аналізувати, логічно мислити, розвивають увагу та кмітливість, здобувають перші уявлення про форму й колір предметів.

За що цінують товари в усьому світі

Частина продукції компанії призначена для зовсім маленьких діток, тому елементи таких товарів укрупнені, зручні для гри і виконані в яскравих барвах із безпечних для крихітки матеріалів. Пластик виробів міцний і якісний, тому поранитися ним майже неможливо. Із 2002 року виробництво сертифіковане згідно зі світовими стандартами GMP ISO 9001.

Розробники іграшок подбали і про дітей із особливими потребами. Для них випускаються прості у застосуванні набори зі шрифтом Брайля та більшими деталями. Підсумувавши все це, стає зрозуміло, чому ціна на Miniland в Україні вища, аніж на китайську продукцію.

Розгорнути
Miniland
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн