example-top-banner

Me to you

Фільтри

Ціна

до

Плюшеві Ведмедики Тедді з добрими очима, милими латочками і блакитним носиком. Як не закохатися в таке диво?


Без особливих маркетингових ходів і агресивних рекламних компаній м'які іграшки Me to you завоювали серця дітей і дорослих по всьому світу. Me to you - ведмедики, вік яких впритул наблизився до столітнього ювілею, проте вони все також веселі та готові дарувати затишок і посмішки своїм господарям.

Потрібно сказати, що історія появи, а також походження імені Ведмедиків Тедді пов'язане з ім'ям двадцять шостого президента Америки. Причому так до кінця і не відомо, де ж насправді створили першу м'яку іграшку Me to you, в Європі або в Америці. Першого іграшкового ведмедика, який стояв на двох лапах, а не на чотирьох, створив німецький дизайнер.

Проте, власне Teddy Bear, з'явився, у зв'язку з пригодою Теодора Рузвельта на полюванні. Історія така: коли Теодору запропонували отримати мисливський трофей, та вистрілити в прив'язаного ведмежа, він відмовився це зробити і наказав відпустити малюка на свободу. Цей випадок надихнув власника одного з магазинів, який швидесенько викроїв і пошив іграшкового ведмежа.

  Біля свого творіння він поставив напис «Teddy's bear», тобто - ведмідь Теодора. Це ім'я і закріпилося за іграшкою (загубилося лише «s»), яка згодом стала однією з головних представниць серії іграшок Me to you.

Далі до виробництва цих дивних ведмедів активно підключилися англійські дизайнери, чиї творіння впродовж довгого часу були популярними і цікавими.

Me to you - іграшки, які дають можливість доторкнутися до традиційних цінностей, де затишок, сім'я і тепло домівки - не просто слова, а основа людського існування. Ведмеді Me to you завжди були ідеальним дарунком, здатним виразити любов, турботу, увагу та дружні почуття.

Раніше окрім м'яких іграшок, зображення ведмедика було лише на листівках. Але зараз сіренького ведмедика можна побачити на шкільних портфелях і рюкзаках, на олівцях і ручках, на парасольках, магнітах і келихах, на чашках, фоторамках, брелках для ключів і мобільних телефонів, на весільних альбомах, серветках, кульках, подушках, шапочках... всього не перерахувати!

Продукція:

 • авторські колекційні фігурки ручної роботи, які випускаються у обмеженій кількості, зроблені та розфарбовані повністю уручну. Всі деталі відтворені з високою чіткістю;
 • ювелірні вироби зі стерлінгового срібла із зображенням ведмедиків Тедді. Деякі моделі прикрашені каменями блакитного цирконію. Прикраси упаковані в красиву подарункову коробочку від Me to you;
 • керамічні фігурки ведмедиків;
 • плюшеві ведмедики від Me to you - від найменших до гігантських!
 • брелки із зображенням ведмедиків Тедді;
 • канцелярія Me to you;
 • набори для вишивки із зображенням ведмедика;
 • кухлі та келихи;
 • рамки та тримачі для фотографій;
 • листівки та пластикові картки;
 • набори дарунків і колекції до всіляких подій (весілля, день народження, випускний вечір)
 • та безліч інших приємних і симпатичних дрібниць.
Розгорнути
Me to you
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень