example-top-banner

Ем енд сі той

Фільтри

Ціна

до

Відчуй себе героєм

Торгова марка M&C TOY більше двадцяти років виробляє і поставляє на ринок різні ігрові набори військової та професійної тематики для дітей віком від трьох до п'яти років. Якщо хлопчик чи дівчинка люблять техніку, літаки, вертольоти, пістолети, солдатиків в камуфляжній формі і бойову розмальовку, то ці комплекти створені саме для них.

Тематичні іграшки M&C TOY

Всі моделі виготовлені за спеціальною технологією. Елементи конструкції деталізовані і максимально наближені до справжніх зразків військової техніки. Ретельно промальовані фігурки воїнів відрізняються гнучкістю і реалістичністю. У комплекті з персонажами поставляється спеціальний одяг і зброя. Ігрові набори M&C TOY принесуть дитині масу задоволення і навчать працювати в команді.

Поєднуючи персонажів і компоненти наборів, дитина може побудувати справжню військову базу з вертольотами, танками, машинами і ротою солдатів. Гра сприяє розвитку мислення і логіки, дозволяє дитині проявити фантазію, вчить розробляти стратегію бою і планувати свої дії в реальному житті. До того ж дрібні деталі добре розвивають моторику рук. Ціна іграшок M&C TOY залежить від комплектації, кількості фігурок і аксесуарів.

Діти обожнюють представляти себе на місці героїв і моделювати ігрові ситуації. Відчути себе рятувальником, який поспішає на допомогу, або авантюрним шукачем пригод допоможуть іграшки торгової марки M&C TOY - в інтернет-магазині представлений великий вибір тематичних комплектів на будь-який вік і смак. З ними дитина зможе розігрувати локальні бої і глобальні битви, бавитися самостійно або разом з друзями.

На нашому сайті доступний великий асортимент дитячих товарів. Купивши тематичні фігурки M&C TOY, ви подаруєте радість, адже яскраві, барвисті, виготовлені з якісної пластмаси і дуже реалістичні солдатики припадуть до душі самому вибагливому дитині.


Розгорнути
M & C Toy
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн