example-top-banner

Konus

Фільтри

Ціна

до

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Вид іграшки

Оптичні прилади торгової марки Konus

Ваш малюк із раннього дитинства виявляє допитливість і прагне пізнавати щось нове? Потяг до знань потрібно не тільки заохочувати, але й усіляко його розвивати, намагаючись викликати у дитини інтерес до більш глибокого вивчення довкілля. У цьому вам допоможе продукція італійської торгової марки Konus. Фірма була заснована в 1979 році у Вероні, і з від початку спеціалізувалася на виробництві оптичних приладів. Компанія випускає біноклі, монокуляри та оптичні приціли. В асортименті бренда представлена також лінійка дитячих товарів — мікроскопи та телескопи.

Мікроскопи

Konus

Ці оптичні прилади є зменшеною та спрощеною копією лабораторних мікроскопів, що дозволяють маленьким дослідникам почати вивчення мікросвіту. Максимальне збільшення приладів досягає 1200х, тому для старших дітей мікроскопи Konus можуть стати помічником у вивченні біології. Стандартна комплектація включає:

  • окуляри кратністю від 10х до 40х;
  • три об'єктиви;
  • світлодіодне підсвічування;
  • штатив із можливістю регулювання кута нахилу;
  • необхідні для проведення аналізу аксесуари: предметні скельця, ємності для зберігання зразків, реактиви, пінцет.

Багато приладів оснащені адаптером для кріплення смартфона, завдяки чому дослідження перетворюється на захоплюючу інтерактивну гру. За допомогою смартфона зображення можна виводити на монітор, знімати відео, фотографувати та ділитися фото з друзями.

Телескопи

Класичні прилади для дослідження зоряного неба рекомендовані для дітей віком від 5-ти років, які захоплюються астрономією. Телескопи оснащуються об'єктивами діаметром 50–60 мм, максимальне збільшення яких становить від 100х до 120х. Прилади відрізняються невеликою вагою, що дає можливість дитині переносити техніку з місця на місце, а також комплектуються регульованим штативом. У набір входить карта Місяця і зоряного неба. Використання телескопа поглиблює знання дитини, розвиває допитливість і потяг до знань.

Розгорнути
Konus
(1 -24 из 3)
Ще -1 товар

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень