example-top-banner

Kids at Work

Фільтри

Ціна

до

    Торгова марка Kids at Work є відомим брендом популярної голландської компанії, заснованої в 1989 році Майклом Ваном і займається виготовленням якісного канцелярії, товарів для школи та творчості. Продукція Image Group користується великим попитом більш ніж у 35 країнах світу і завжди відповідає найвищій якості і міжнародним стандартам.

    Набори для творчості Kids at Work – це ексклюзивні товари для рукоділля, прекрасно розвивають художній смак, уяву, креативне мислення, посидючість, терпіння й дрібну моторику. Назва «Kids at Work», що перекладається, як «діти за роботою», означає, що в процесі творчості малюки одержують перші навички самостійної роботи і вчаться створювати неповторні речі власними руками.


    Кожен з наборів упаковано в оригінальну упаковку у вигляді тубуса, комплектується всім необхідним матеріалом, що дозволяє створити унікальну м'яку іграшку, і детальною інструкцією. Це може бути забавний маленький каченя, добрий плюшевий ведмедик, м'яка подушка-сплюшка у вигляді сови, смішна смугаста зебра, зшита із звичайного носка, веселий рожевий кошеня або мила лялька. Всі елементи набору дуже якісні і безпечні, відповідають європейським стандартам.

    Виробник надає дитині вже готові викрійки виробів – це допоможе уникнути розчарування від невдалого результату і неправильної підготовки деталей. Дуже важливо, щоб перші вироби дали результат, і малюк зрозумів, як цікаво творити нарівні з дорослими. 

Розгорнути
Kids at Work
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн