example-top-banner

DOH-VINCI

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

    Відомий американський виробник - компанія Hasbro продовжує радувати своїх шанувальників якісною продукцією для багатостороннього розвитку дітей, представляючи новий бренд - пластилінові набори для творчості DOH-VINCI.

    Основне завдання - це максимальний прояв фантазії і креативності дитини в поєднанні з простотою і унікальністю, що робить творчий процес неймовірно захоплюючим і пізнавальним. Кожен набір DOH-VINCI - це можливість розкрити таланти дитини у всіх фарбах, отримати нові знання про навколишній світ у доступній і захоплюючій формі. У наборі представлені всі необхідні аксесуари і матеріали для створення неповторних виробів, прикрас і справжніх шедеврів - основа для декорування, стайлери, кольорові картриджі.


    Особливість наборів DOH-VINCI - створення унікальних об'ємних виробів, які не матимуть собі рівних. При цьому декорувати можна будь-яку поверхню - дерево, скло, картон, що істотно розширює можливості творчості і знайомить дитину з новими техніками мистецтва.

    Серед найбільш популярних наборів DOH-VINCI:

  • «Рамка на пам'ять», за допомогою якої можна створити прекрасний подарунок для близьких і друзів, красиво прикрасивши рамку для улюблених знімків;
  • «Професійний стиліст», що дозволяє відчути себе в ролі справжнього дизайнера, створюючи простим натисканням на важіль стайлера неймовірні картини і сюжети;
  • «Прикраса для дверей», що додасть дитячій кімнаті унікальності і викличе захват у друзів;
  • «Стильний туалетний столик», який можна створити своїми руками і перетворити в тайник з самими заповітними речами і улюбленими прикрасами;
  • «Студія дизайну з собою», представлена у вигляді валізки для зберігання всіх робіт і інструментів для декорування;
  • «3D дизайни», який об'єднує в собі відразу кілька наборів, що дозволяють створити рамку для фотографій, прикраса для дверей і ще багато-багато неймовірних виробів.

    Крім наборів, продукцію DOH-VINCI можна придбати у вигляді окремих кольорових картриджів з різнокольоровим пластиліном, стайлери і різних підручних матеріалів для творчості.

Розгорнути
DOH-VINCI
(1 -24 из 8)
-18% Акційний товар
-18% Акційний товар
-18% Акційний товар
-18% Акційний товар
-18% Акційний товар
Ще 4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн