example-top-banner

DANIK

Фільтри

Ціна

до

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Інтерактивні іграшки DANIK: учитися — легко

Видавничий дім DANIK займається випуском журналів, газет і дитячих посібників із 2001 року. У його арсеналі — унікальна освітня методика розвитку дітей дошкільного віку. Після декількох років удосконалень, у 2017 році компанія створила і випустила на ринок серію розвиваючих наборів «Данік». Оживаючі картки залучають класичні схеми формування базових знань, доповнені елементами віртуальної реальності.

DANIK

Набори «Даник» — навчальні друзі малюка

Для роботи знадобляться картки з набору і планшет із завантаженим додатком. За допомогою кольорових картинок діти вчаться вирішувати логічні завдання, малюють і вивчають нові слова. Планшет «оживляє» віртуального вчителя — рудоволосого хлопчиська на ім'я Даник. Анімація та безпосередня взаємодія з комп'ютеризованими персонажами допомагають засвоїти та запам'ятати матеріал. А ігрова подача — ненав'язливо і цікаво розповісти інформацію, а також підвищити ефективність навчання.

Комплекти «Даник» охоплюють різні галузі знань. Тварини, що співають і базікають під час «уроку», допоможуть вивчити іноземну мову. Віртуальна подорож Сонячною системою познайомить малюка з небесними тілами. Артикуляційні вправи з логопедичної серії поліпшать вимову. Комплект музичних карток дасть можливість дитині виконати будь-яку з граючих пісень при наведенні смартфона на картку. А творчим натурам варто запропонувати посібник «Вчимося малювати», що розповість про художні прийоми та основи малюнка.

Іграшки DANIK забезпечують ефективне сприйняття матеріалу, запам'ятовування та розвиток творчого потенціалу. Комплекти виготовлені з безпечних екологічно чистих матеріалів із застосуванням натуральних барвників.

На сайті представлений широкий асортимент освітньої продукції. Залежно від віку та захоплень дитини в інтернет-магазині легко підібрати розвиваючі іграшки, купити тематичні набори та комплекти для самостійної творчості.

Розгорнути
DANIK
(1 -24 из 2)
Ще -2 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн