example-top-banner

Cutesy Pets

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Живе спілкування з іграшками Cutesy Pets

Кожна дитина мріє про забавного домашнього улюбленця, із яким цікаво грати і проводити вільний час. Звернувши на це увагу, виробники почали випускати «розумних» звіряток, що здатні замінити справжнього улюбленця. Азіатська компанія Silverlit однією з перших запропонувала дітям іграшки Cutesy Pets. Починаючи з 1977 року «Сільверліт» створює високотехнологічні продукти, які радують дітей і дорослих.

У виготовленні дитячих товарів цього бренда задіяні тисячі дизайнерів, інженерів, програмістів і технологів. Виробництво зосереджене в Дунгуані (Китай) на заводі площею 70 тис. кв. м. У 1994 році Silverlit першою в Азії здобула сертифікат ISO 9001, що свідчить про відповідність продукції міжнародним стандартам якості. Пластикові вироби тестуються та оцінюються на різних етапах виробництва і проходять випробування зовнішніх акредитованих лабораторій.

Cutesy Pets

Що вміють іграшкові вихованці

Виробник випускає 4 види кумедних домашніх звіряток: 2 моделі кішечок і 2 — собачок. Цуценята та кошенята мають невеликий розмір (висота становить 15 см). Вони відрізняються забарвленням і набором функцій. Цуценята Арчі та Джим із великими карими очима стануть справжніми друзями для юних любителів собак. Компактні песики вміють виляти хвостом, гавкати, скиглити і переміщатися. Напрямок руху змінюється дотиком до щічок механічної тваринки. У іграшкових вихованців повертається голова і висовується рожевий язичок.

Малюки Дейзі та Лакі створять повну ілюзію присутності живої істоти. Кошенята нявкають, ходять, виляють хвостом і навіть ображаються, якщо маленький господар або господиня не приділяють їм належної уваги. Управляти котиками можна повертаючи їхні голови вгору/униз,праворуч/ліворуч. Цільова аудиторія таких створінь — хлопчики і дівчатка старше 3 років.

Чим корисні

За допомогою розвиваючих інтерактивних іграшок, які можна купити в магазині «Будинок іграшок», у дітей розвивається кмітливість, логічне мислення, поліпшується рухова активність. Малюки вчаться взаємодіяти з живими істотами, доглядають і дбають про них. Хоча пластикові цуценята та кошенята не потребують догляду і прогулянок, дитина програє ці ситуації, наслідує дорослих, учиться бути відповідальним і самостійним господарем, а також знайомиться з новітніми технологіями.

Розгорнути
Cutesy Pets
(1 -24 из 1)
Ще -3 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн