example-top-banner

4D Cityscape

Фільтри

Ціна

до

    Канадська компанія 4D Cityscape випускає серію об'ємних 4D пазлів, аналогів яким не існує у всьому світі. Пазли являють собою не тільки добре відомі всім три виміри – довжину, ширину і висоту, але й знайомлять з історією появи найбільших міст нашої планети. Саме історичний контекст і стає четвертим рівнем вимірювання, що дозволяє поринути в цікаві події минулого і дізнатися справжню.

    Спочатку необхідно відтворити ландшафт, нанести всі ріки, моря і океани, тобто зібрати географічну карту місцевості, а вже потім, згідно з зазначеним років, виставити перші стародавні споруди, поступово змінюючи їх величезними хмарочосами, спостерігаючи за тим, як міста розвиваються і перетворюються в сучасні мегаполіси.

    Перший конструктор-головоломка 4D Cityscape був присвячений неймовірному Нью-Йорку і в 2010 році отримав перше місце в популярній премії «Подарунок року», започаткованою асоціацією виробників подарунків.

    На сьогоднішній день компанія 4D Cityscape являє одні з найбільш масштабних наборів об'ємних пазлів, які включають до декількох тисяч елементів, що дозволяють зібрати надзвичайно реалістичні моделі Лондона, Торонто, Чикаго, Гон-Конгу, Риму, Парижа, Сіднея, Токіо, Барселони та інших міст. Подорожуйте з іграшками 4D Cityscape, вивчаючи історію та географію цікаво і весело!


Розгорнути
4D Cityscape
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн