Статті

26.12.2017

1891

Чим же зайняти дітей на новорічних канікулах 2018?

Веселі каніки сім'ї

На порозі низка зимових свят, а це значить, що у дітей буде багато вільного часу і це чудово.

Протягом року ми переживаємо, що не проводимо досить часу з дітьми і ось чудова можливість відкласти суєту і поспіх і провести по-справжньому веселі канікули з сім'єю. Треба лише заховати наші смартфони, вимкнути планшети, озброїтися позитивним настроєм і якомога частіше бувати на свіжому повітрі, а потім проводити довгі зимові вечори за ненудними настільними іграми.

Наше завдання - відірвати дитину від марного сидіння за комп'ютером і зайняти його час активним відпочинком і розвиваючими іграми, щоб потім не було нестерпно боляче за втрачене час.

Отже, вперед складати грандіозні зимовий план сімейного веселощів!

Снігові забави

Активний відпочинок з дітьми

У сніжні дні сидіти вдома забороняється! Цей час створено для катання на санках з гірки!

Одягайте всю сім'ю в теплий і водонепроникний одяг, запрошуйте своїх друзів і вирушайте в парк грати в сніжки і ліпити сніговиків. Порція свіжого повітря розжене кров, мороз розмалює щоки рум'янцем, а м'язи розімнуться від банкетів.

І не забудьте прихопити з собою сніжколіп, простий інструмент для швидкого ліплення сніжок, виконаний з морозостійкої пластмаси, так що грати ними можна при будь-якій погоді!

Радимо вибрати дитині сніжколеп його улюбленого кольору, тим більше, що в лінійці є навіть такі, що світяться в темряві. Цими «щипцями» можна робити «снаряди» для сніжної битви, а можна наліпити уявного морозива, або викладати сніжками на снігу цифри і букви. З цим пристосуванням рукавиці вашого малюка не встигнуть промокнути, а значить, погуляти вийде довше!

Читання

Наїздившись на санках і з'ївши смачну гарячу вечерю, буде дуже здорово провести вечір без телевізора, але з книжками! Так, дітям не хочеться вчитися в новорічні дні, але якщо ви втомилися від активного відпочинку і гри в сніжки, вечір читання - це те, що потрібно! Читання цікавої книжки запам'ятається дітям і дасть їм перепочити від зимових забав в спокійній обстановці, треба тільки запастися книжками заздалегідь.

Настільні ігрища

Настільна гра Гес Аут

Gas out

Що може розбити «лід» краще і швидше, ніж спільна весела гра?

Відмінний варіант на вечір, щоб насміятися - gas out або gas out Тачки.

Гра йде по колу за допомогою карток, на яких написані цифри, що позначають кількість разів, яку гравець повинен натиснути на Гастера, симпатичного мовчуна, який час від часу при натисканні на нього видає характерні звуки, що означає ваш виліт з гри. Виграє той, хто залишиться в грі довше всіх.
Игра для всей семьи монополия


Monopoly

Чи існують діти, які не люблять мультфільм «Крижане серце» і дорослі, які не люблять пограти в «Монополію»?

Тепер є гра, яка здатна об'єднати і одне, і інше - монополія з героями «Крижаного серця»!

Ідеальний сценарій для довгих зимових вечорів з дітьми від 5 років і старшеВеселая сосиска от YagoSilly sausage

Для веселого сімейного проведення часу підійде гра «Божевільна сосиска» від Yago, в яку, втім, діти можуть грати самостійно або зі своїми друзями. Велика червона сосиска має чотири режими і дає команди, які необхідно виконувати на швидкість, що тренує швидкість реакції і пам'ять дітей і дорослих. Для тих, хто освоїв всі режими є опція «Турбо», коли гра йде в прискореному темпі. Вік: від 7 років.P.S.

Отже, основний девіз новорічних канікул - активність, позитивний настрій, свіже повітря! Граючись і розважаючись з дітьми на свіжому повітрі, нам і самим корисно зануритися в дитинство і побути дитиною. Відпочиньте від своїх справ і інвестуйте в період з дітьми, використовуючи канікули по максимуму - читайте дітям, бігайте, смійтеся і валятися в снігу разом! Такі веселі канікули зблизять сім'ю, а також запам'ятаються надовго всім учасникам процесу, давши енергії на місяці вперед.

Автор статті


Автор - Левченко Марія