Огляди

20.08.2018

2370

Barbie - бестселер на всі часи

Наша пісня гарна-нова – починаймо її знову! Недостатньо ми з вами поговорили про Барбі, її історію, різновиди і відносини, давайте ще! Адже компанія Mattel не стоїть на місці, вперед.

Лялька Барбі

Як на мене, лялька Барбі завжди буде ідеальним подарунком для дівчинки від 3 до 12 років. Діапазон владарювання ляльки над розумом дівчаток, як бачите, чималий, близько 10 років. Протягом цього часу, ви можете не паритися над подарунками і не мучити батьків дівчинки, що ж таке подарувати, щоб порадувати юну принцесу. Відповідь завжди буде одна - Барбі. Я, як мама маленької дівчинки, скажу: багато Барбі не буває! Ви навряд чи потрапите на одну і ту ж модель ляльки, адже вони постійно змінюють одна одну. І ось, зараз на ринку ляльок панує наша красуня з набором «Кольоровий сюрприз».

Barbie «Кольоровий сюрприз» - які чудеса ти ховаєш в собі?

Всесвітньо відома компанія Mattel завжди вміла дивувати своїх покупців, адже з кожною новою випущеної іграшкою Барбі маленькі дівчинки все більше і більше хочуть собі новинку. Їх історія вже давно це підтвердила. Новий набір «Кольоровий сюрприз» Barbie вже прогримів на весь світ, і кожна дівчинка, побачивши рекламу цієї модної лялечки, відразу ж хоче собі таку.

Ігровий набір Barbie Кольоровий Сюрприз FHX00

Отже, давайте ж заглянемо в коробку і розглянемо все, що в ній є:

  1. Сама Barbie. Вона, як завжди, приголомшливо красива і завжди одягнена по моді, в стильній фіолетовій сукні із зоряним принтом, до слова, дуже якісній ... ще, до речі, не всі мої речі настільки якісні. На ніжках – стильні туфлі на платформі модного кольору «металік». Її волосся – це основна фішка цієї іграшки. Вони світло-рожеві з фіолетовими і бірюзовими пасмами – коли тепло, і темно-рожеві з фіолетовими і зеленими пасмами – коли холодно. Слідкуйте за терморегуляцію і температурою, в якій знаходиться лялька, адже вона така примхлива. Зріст Барбі - стандартний, 30 см.
  2. 4 трафарети і затиск для них. Особливість Barbie ляльки «Кольоровий сюрприз», якраз і полягає в цих трафаретах. Затискаєш пасмо волосся в затиск з трафаретом і бризкаєш дуже холодною водою на пасмо. І, увага, волосся змінює колір! Ви б бачили очі моєї дочки, коли вона побачила це диво. Повірте, вам варто купити цей набір, щоб побачити цей захват.
  3. Розпилювач. Саме з його допомогою ми будемо робити диво. Саме в нього ми наливаємо крижану воду і розпилюємо її на волосся. Саме вона буде еліксиром чарівництва.
  4. Гребінець, шпильки та резинки. В ігровому наборі Barbie Color Surprise ваша дівчинка знайде все, щоб проявити свої здібності модного стиліста.

Ігровий набір Barbie Color Surprise

Дитина із задоволенням буде робити зачіски і створювати стильні образи для своєї подружки. Нашій красуні можна зробити різні зачіски і проявити свою фантазію.

Чарівне кольорове перетворення

Як ви вже здогадалися, лялька Барбі «Кольоровий сюрприз» викликала фурор на ринку іграшок в цьому році. Всі прагнуть порадувати дівчаток такою незвичною іграшкою і допомогти їм втілити свої мрії.

Набір Кольоровий сюрприз Barbie

В інструкції дуже чітко описано, що потрібно робити, щоб волосся нашої подружки засяяло різними кольорами і почалося чарівництво. На ділі ж, у нас жодного разу не вийшло зробити чіткий візерунок на волоссі у ляльки. Вода розпливалася, а візерунок не виходив. Але донька не розгубилася і забризкала все волосся, змінивши при цьому весь їх колір, від чого була в неймовірному захваті.

Гра варта свічок

Так, можливо у вашої малечі все вийде не з першого разу і доведеться трохи пристосуватися з температурою води, але повірте, діти набагато швидше нас знаходять виходи з таких ситуацій.

Лялька Барбі Кольоровий сюрприз

Дитина побачить диво: як один колір змінює інший, всього лише за допомогою одного бризка. Ваша принцеса зав'яже дружбу на віки з ще однією представницею іграшкового світу і зможе сама пограти, поки ви допиваєте свою гарячу каву в тиші.

Автор статьи


Автор - Шушвар Татьяна


Рекомендовані огляди