Оплата частинами

«Оплата частинами від ПриватБанк» - це можливість придбати товар в інтернет-магазині або роздрібних магазинах мережі «Будинок іграшок» без комісії та протягом 3-х місяців.

Переваги оплати покупки з сервісом «Оплата частинами»:

  1. Ви можете розділити ваш чек від 2-х до 4-х платежів;
  2. Комісія складає 0,01% від суми покупки;
  3. Миттєва активація послуги без очікування відповіді банку та довгої процедури погодження;
  4. Для оформлення потрібно бути власником карти «ПриватБанк» («Універсальна», «Gold» або картки VIP). Оформити онлайн-заявку на отримання карти ПриватБанку можна за посиланням;
  5. Якщо на карті не достатньо коштів, то вартість оплати буде погашена за рахунок кредитного балансу вашої карти, при цьому комісія складатиме 4% від суми оплати;
  6. Для оформлення не потрібно надавати паспорт, ІПН чи інші документи;
  7. Придбаний товар на умовах сервісу «Оплата частинами» може бути повернений.
На товар придбаний за сервісом ПриватБанку «Оплата частинами» застосовуються всі знижки та акційні пропозиції. Одна позиція в чеку повинна коштувати більше 1 000 грн, а всі наступні позиції в чеку можуть бути меншої або більшої вартості. Кількість позицій в чеку обмежується лише розміром кредитної лінії клієнта.

* Під фразою «Оплата частинами» слід розуміти, що Покупець, за умови придбання одиниці товару, вартість якого становить 1 000 грн та більше, отримує можливість здійснити оплату всього чеку на умовах сервісу ПриватБанку «Оплата частинами», розбивши оплату на декілька платежів.

Дана пропозиція діє на весь асортимент товару мережі магазинів «Будинок іграшок», в тому числі в інтернет-магазині bi.ua. Дана пропозиція не поширюється на категорію «Подарункові сертифікати».

На товар придбаний за сервісом ПриватБанку «Оплата частинами» застосовуються всі знижки та акційні пропозиції, а також знижка, що передбачена карткою постійного покупця. Остаточна вартість одиниці товару, покупка якого надає Покупцю можливість скористатись даною пропозицією, з урахуванням всіх знижок може бути меншою за 1 000 грн.

Для оформлення «Оплата частинами» в мережі магазинів «Будинок іграшок» Покупець повинен дотримуватись умов передбачених сервісом ПриватБанку, а саме мати кредитну карту ПриватБанку («Универсальный» або «Gold»).

В момент оформлення покупки з кредитного ліміта карти Покупця буде списано тільки перший платіж за чекам, всі наступні платежі будуть списуватись – відповідного числа в наступні місяці до повного розрахунку по чеку покупки.

Покупець обирає кількість частин, на який буде розбито платіж по чеку, у діапазоні від 2 до 4 платежів.

Відповідно до умов сервісу ПриватБанк «Оплата частинами» на таку покупку застосовується розстрочка під 0,01%.

Товари придбані в межах даної пропозиції повертаються в порядку встановленому законодавством України.

За деталями звертайтесь до консультантів мережі магазинів «Будинок іграшок».

Організатор/Виконавець не несе відповідальність за друкарські помилки та залишає за собою право на зміну умов даної пропозиції.