example-top-banner

Новини

17.05

207

Відкриття нового магазину в ТРЦ Коmod!

Сьогодні, 17 травня, в цей дивовижний весняний день, коли сонечко раз у раз грає в хованки з проливним дощем, ми відкрили новий магазин «Будинок іграшок»!

 

Магазин розміщується на другому поверсі ТРЦ «Коmod», який розташований на вул.Луначарського, 4а, неподалік від ст.м.Лівобережна.

 

Торгово-розважальний центр «Коmod» - місце особливих покупок і особливого відпочинку, адже саме тут ви зможете відвідати магазини провідних світових брендів, скуштувати смачні страви у кафе високого класу і придбати чудові продукти в делікатесному супермаркеті. Але чогось тут все ж таки не вистачало!

І цією особливою пропозицією, родзинкою, від якої просто неможливо відмовитися, став новий магазин «Будинок іграшок»!

 

Яскравий, привабливий, затишний і по-особливому зворушливий цей магазин пропонує своїм покупцям не просто відмінні якісні іграшки, а особливий настрій.

 

Відвідування нашого магазину для дорослих - можливість на деякий час перенестися у дитинство, а для дітей - захоплююча подорож за новими враженнями.

 

Адже саме в магазині «Будинок іграшок» їх чекають чудові іграшки на будь-який смак: симпатичні інтерактивні тваринки, м'які іграшки та книги, товари для творчості та машинки на радіокеруванні, самокати та велосипеди, ігрові набори і ляльки, а також безліч інших іграшок для хлопчиків і дівчат.

 

 

Будьте впевнені, Вас завжди особливо чекають у нашому новому магазині «Будинок іграшок» в ТРЦ «Коmod» щодня з 10.00 до 22.00!