Новини

17.04

200

Ми відкрили Будинок іграшок в Харкові!

Харків - один з мегаполісів України що активно розвивається, великий промисловий і діловий центр України. Цей чудовий, яскравий і енергійний мільйонник не тільки чудове місто, але й науковий та студентський центр країни.

 

А з 17 квітня 2012 року у Харкові буде ще більше радості й світла, дитячих посмішок і щасливих батьківських очей – у ТРЦ Караван відкрився новий магазин мережі «Будинок іграшок».

 

 

 

Харків - рідне місто для багатьох відомих особистостей, серед яких космонавти й актори, вчені, письменники та поети, музиканти та шахматисти, конструктори та скульптори, філософи та політики, лікарі та спортсмени.

Щиро сподіваємося, що за допомогою найкращих іграшок привезених нами з усього світу та представлених у новому магазині «Будинок іграшок» з малюків Харкова зростатимуть нові видатні особистості, всебічно розвинені індивідуальності, добрі, розумні, чудові люди, які прославлять своїми справами це стародавнє місто й всю Україну.

 

У магазині «Будинок іграшок», що відкрився за адресою вул. Героїв Праці, 7, ТЦ «Караван» ви знайдете чудові іграшки, разом з якими кожен малюк із задоволенням буде пізнавати навколишній світ, відкривати в собі несподівані таланти й дарувати своїм близьким багато радості та щастя.

Дорослі в нашому магазині знову відчують себе дітьми, адже саме тут можна поринути в чудовий, яскравий і різнокольоровий іграшковий світ, відчути себе щасливим і безтурботним малюком і хоча б на якийсь час забути про дорослі проблеми.

Книжки та машинки, настільні ігри і конструктори, м'які іграшки й ляльки - у нашому магазині ви знайдете все, що необхідно для щасливого дитинства й всебічного розвитку вашої дитини, а привітні та ввічливі продавці обов'язково допоможуть вам визначитися з вибором чудового подарунка.

Завжди з радістю чекаємо на вас у нашому новому магазині «Будинок іграшок» за адресою Харків, вул.Героїв Праці, 7, ТЦ «Караван»!