Новини

05.04

2013

Ми знову відкрили Дитячий світ в Одесі!

Здавалося б зовсім недавно, 27 октября 2011 року ми відкрили свій перший магазин «Дитячий світ» в Одесі, у гостинному смт.Фонтанка. Та ось сьогодні, 5 квітня 2012 року, ми відкриваємо ще один магазин у Південній Пальмирі!  

Урочисте відкриття ще одного магазина нової мережі «Дитячий світ» від компанії «Будинок іграшок» відбулося 5 квітня 2012 года в Одессі, у ТРЦ City Center, який  розташований за адресою пр-т Маршала Жукова, 2!

4 

Тепер саме тут, у магазині «Дитячий світ», що знаходиться у двох хвилинах їзди від центральної вулиці Херсона, ви зможете придбати найкращі  іграшки з усіх куточків світу, коляски, ліжечка, автокрісла, аксесуари для немовлят, а також модний брендовий одяг і відмінне взуття для Ваших дітей.

1 

У магазині «Дитячий світ» представлений традиційний для «Будинка іграшок» різноманітний асортимент іграшок від більш ніж 200-т всесвітньовідомих брендів таких як Barbіe, Bratz, Bruder, Chіcco, Crayola, K's Kіds, Mega Bloks, Meccano, Nіkko, Pіko, Peg-perego, Hasbro, Hot Wheels, LEGO, Fіsher-Prіce, Smoby, Tomy, Tіny Love, TOLO, Tactіc, Wowee і багато інших.

5 

Іграшковому розмаїттю не уступає асортимент одягу й взуття від визнаних європейських дизайнерів. Високоякісні моделі, представлені в магазині «Дитячий світ», подарують Вашим дітям комфорт і стануть невід'ємною частиною щасливого безтурботного дитинства. Батьки ж можуть бути впевнені в натуральності матеріалів і розумності цінової політики.

2 

Також у магазині «Дитячий світ» ви знайдете цікаві пропозиції для немовлят: коляски, стільчики для годування, автокрісла, пляшечки, соски й безліч інших аксесуарів, так необхідних родині, у якій з'являється довгоочікуваний малюк!

6 

Ми щиро вдячні Одесі за гостинність і сподіваємося, що відкриття ще одного магазину «Дитячий світ» у цьому чудовому місті допоможе сучасним батькам легко та із задоволенням доглядати, одягати та розвивати своїх улюблених діточок!

7