Новини

02.03

141

Акція від ТМ Bratz!

Дорогі друзі!

Чи знаєте Ви що в листопаді 2011 року компанія KIDDISVIT спеціально для тих дівчат, які дуже люблять ляльок Bratz організувало два конкурси, умови яких були розміщені на сайті www.moda-bratz.com.

Для участі в конкурсі «Модельне агентство» необхідно було сфотографувати трьох або більше подружок Bratz і надіслати фото організаторам конкурсу.

Для участі в конкурсі «Наряд Bratz» потрібно було придумати і створити оригінальне вбрання для своєї улюбленої ляльки Bratz, сфотографувати ляльку в обновці і надіслати фотографію на конкурс.

Конкурс «Сезон моди Bratz» завершився 20 лютого 2012 року і участь в ньому взяли школярки молодших класів 250 шкіл з п'ятнадцяти регіонів України.

Цей конкурс став дуже популярним серед юних модниць і їх батьків. Роботи учасниць вразили кількістю оригінальних рішень і дизайнерських ідей.

Від організаторів конкурсу переможці будуть нагороджені гідними призами, а близько 30-ти тисяч осіб, які стали учасниками акції «Сезон Моди Bratz», отримають спеціальний призовий Сертифікат, що дозволяє придбати будь-який товар ТМ Bratz зі знижкою 15%!

сертификат

Якщо такий Сертифікат отримаєте саме Ви - ми чекаємо на Вас в мережі магазинів «Будинок іграшок»!

При покупці в мережі наших магазинів товарів від бренду Bratz Сертифікат необхідно пред'явити на касі і отримати знижку на покупку -15%.

Скористайтеся чудовим шансом стати учасником великого проекту загальнонаціонального масштабу!

Знижка за Сертифікатом надається в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України.

Знижка за Сертифікатом не підсумовується з накопичувальною карткою постійного клієнта мережі «Будинок іграшок» і не надається на акційні артикули Bratz.