Новини

27.11

149

Акція! Подарунок для тих, кого любиш

1Новий рік - сімейне свято, завдяки якому збираються рідні люди, всі ті, кого любиш і цінуєш кожну хвилину проведену разом. Посмішки та радість зустрічі, привітання й побажання, листівки і подарунки - яскраве живе спілкування близьких людей дарує нам чудові відчуття. Це свято родом з дитинства, його завжди чекаєш, немов віриш у диво що обов'язково трапиться, хоча давно вже став дорослою й діловою людиною.

2Однак саме в ці передсвяткові дні робоча суєта посилюється, список справ, які відповідно до старої легенди потрібно встигнути закінчити до Нового року, росте, а вільного часу майже не залишається.

Іноді в цій метушні ми не завжди встигаємо власноруч подарувати своїм дітям, онукам, племінникам, хрещеним і друзям подарунок зроблений від всієї душі, сюрприз що принесе захоплення та радість.

4Для всіх, хто в ці передноворічні дні дуже завантажений на роботі, перебуває далеко від рідних або в силу інших причин не зможе особисто піднести бажаний і незабутній подарунок своїм близьким, Будинок іграшок пропонує нову Акцію.

7У розділі інтернет-магазин Ви зможете обрати цікаву іграшку, заповнити акційну форму замовлення з маленьким симпатичним тигреням та бути абсолютно впевненими у тому, що з нашою допомогою Ваші рідні та близькі одержать свій подарунок.

По всіх питаннях, які виникають, телефонуйте (044) 377-71-33 або (097) 246-27-96.

5Звертаємо Вашу увагу, що при заповненні акційної форми доставки Вам необхідно:

• внести свої дані в поле Замовник, а дані того, кого Ви хочете привітати в поле Одержувач;
• вказати адресу, за яким необхідно доставити подарунок;
• вказати спосіб оплати.

Також Ви можете обрати до подарунка вітальну листівку, у якій ми із задоволенням впишемо Ваш вітальний текст і ім'я.

Якщо Ви хочете замовити кілька подарунків для різних одержувачів, велике прохання щоб уникнути плутанини оформлювати їх різними замовленнями.