Новини

10.12

170

Підсумки конкурсу Шукаємо юних модельєрів

Переможцем конкурсу стала Шестерняк Аліна з м.Бровари, яка надіслала нам чарівну колекцію суконь під назвою „Чотири сезони”.

Моделі, які були створені з використанням натуральних матеріалів, романтично та легко передають настрій кожного сезону, його кольори та природну красу.

Друге місце посіла Старинець Олександра з м.Вінниця. Олександра створила яскравий дизайнерський костюм „Рожева кішка”. Під час виготовлення цього чудового вбрання не використовувалися готові елементи, всі, навіть маленькі прикраси, були виготовлені автором вручну.

Третє місце посіли роботи одразу двох учасниць з м.Київ: Зінкевич Катерини, яка надіслала розробки святкових жіночих суконь з декоративними елементами та Кіби Лізи, яка створила образи нареченої, принцеси, вечірню та бальну сукні, образи дівчини-весни та справжньої українки.

 модельер

Також на конкурс надішли роботи:

  • Насті Нестерець з м.Бориспіль, яка створила романтичний білий сарафанчик зв’язаний гачком, прикрашений оборками та поясом і сумочку.
  • Гнит Марини з м.Київ, яка розробила святкові костюми до Новорічного карнавалу. Під час виготовлення костюмів Марина використала різноманітні за текстурою матеріали та декоративні елементи.  
  • Тонконог Поліни з м.Київ, яка надіслала на конкурс колекцію костюмів для кицьок. Різнокольорове вбрання, туфлі на високих підборах, великі очі, рожеві вушка та стильні зачіски – кішки вбрані до будь-якої нагоди.
  • Голінко Поліни та Муравйової Анни з м.Київ, які створили ескізи повсякденного одягу з різноманітних кольорів та акцентом на драпірування.  

Дякуємо всім учасникам, які надіслали роботи на конкурс, усі ви – надзвичайно талановиті!

На переможців, чиї моделі дійсно були найкращими з точки зору креативних ідей та тенденцій сучасної моди, чекають призи!

Шановні переможці, з вами обов’язково зв’яжуться представники мережі магазинів «Будинок іграшок» та запросять на вручення призів.