example-top-banner

Новини

16.12

178

Відкриття нового магазина мережі в Dream Town!

Поспішаємо поділитися з Вами радістю - магазинів мережі «Будинок іграшок» у Києві вже 12!

15 грудня 2011 року відбулося врочисте відкриття нового магазина мережі «Будинок іграшок» у торгівельно-розважальному центрі Dream Town!

 6

Цей масштабний новаторський ТРЦ недавно відкрив другу лінію, що розташована між станціями метро «Мінська» й «Героїв Дніпра».

І саме тут, у другій лінії ТРЦ Dream Town, і відкрився новий магазин нашої мережі.

 3

Вперше у Києві ми пропонуємо нашим покупцям оновлений дизайн інтер'єру магазину й супер-новинку – спеціальний королівський трон для Ваших маленьких принців і принцес!

 1

Мережа магазинів «Будинок іграшок» створена спеціально для того, щоб збувалися дитячі мрії, і тепер, у нашому новому магазині в ТРЦ Dream Town, кожна дитина зможе стати справжнім маленьким принцом або принцесою, отримати власну корону та сфотографуватися на спеціальному троні на згадку!

 4

Як завжди в наших магазинах, на вас чекають найкращі  іграшки від всесвітньовідомих виробників, які ми привезли спеціально для Вас із усіх куточків світу!

Конструктори та ігрові набори, машинки і гелікоптери, ляльки й пупси, книги та м'які іграшки, роботи й інтерактивні тварини, товари для творчості і настільні ігри - у новому магазині «Будинок іграшок» ви обов'язково знайдете те, що зробить щасливим саме Вашу дитину, адже скоро новорічні свята, які ми дуже хочемо зробити радісними й світлими!

 

5

Чекаємо на Вас у нашому новому магазині щодня  з 10.00 до 22.00!