Новини

28.11

360

Суперпропозиція!

сюрпризНаближаються новорічні свята... У передсвятковій метушні ми всі частіше замислюємося про те, що приніс нам рік що добігає кінця, а також будуємо плани на майбутнє.  Для мережі магазинів «Будинок іграшок» 2009 рік був яскравим, надихаючим, багатим на професійні досягнення, повним нових надій і звершень. Ми з ентузіазмом і натхненням щодня працюємо для наших клієнтів, а для того щоб зробити особливими саме ці улюблені передсвяткові дні підготували безліч приємних сюрпризів для наших клієнтів.

З радістю хочемо повідомити чудову новину: всі магазини мережі «Будинок іграшок» у Києві знизили ціни на книжкову продукцію до 50%, а в магазинах на проспекті Героїв Сталінграда, 10А та вулиці Тимошенко, 29 обновлені відділи книг і канцелярії.

книгиУ магазині по вулиці Малишко, 3Д (ст.м.Дарниця) вас гостинно зустріне новий великий відділ книг і канцелярії, де представлений найрізноманітнішій асортимент. На книжкових полицях цього магазина ви знайдете казки та пригоди, розвиваючи книжки для малят і енциклопедії для школярів, книжки-пазли, книжки-розфарбовки, книжки з наклейками, вірші й оповідання на будь-який смак російською та українською мовами, і навіть книги для молодих мам з питань вагітності та догляду за малюками.  Книги представлені кращими видавництвами України та Росії, такими як А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, Machaon, ПЕРО, РОСМЕН, Pelican, Ранок і Книжкова хата. 

канцелярияТакож у відділі на вас чекає чудовий асортимент канцелярії від таких брендів як KOH-I-NOR і Centropen (Чехія), RoseArt (США), VGR (Італія), OЛЛІ (Україна), Гамма (Росія), наборів для дитячої творчості Crayola (Великобританія)  і SES (Голландія), дерев'яних розвиваючих іграшок Bino (Німеччина) і Коmаrоvtоys (Україна).

бєби бонУ всіх магазинах нашої мережі на 30 відсотків знижені ціни на продукцію брендів Zapf та Bratz, також акційні ціни діють на певний перелік товарів від компаній LEGO, Chicco та Powerslide.

 сувенирНе забули ми й про тематичні подарунки: у нашому магазині на вулиці Басейна відкрито новий відділ сувенірів і новорічних подарунків, орієнтовний асортимент якого незабаром Ви зможете побачити на сторінках нашого сайту, у новому розділі Каталогу іграшок «Сувеніри, книги». 

Ми завжди з радістю чекаємо вас у кожному магазині мережі «Будинок іграшок», від щирого серця намагаємося створити неповторну атмосферу, у якій легко забути про дорослі турботи й відповідальність та поринути у дитинство - в яскравий світ іграшок і книжок, творчості та радості. Адже так чудово знайти в цьому різнокольоровому світі себе  справжнього - дитину з відкритою душею, що вірить у чудо, і тому воно обов'язково відбудеться!