example-top-banner

Новини

10.12

305

Підсумки конкурсу Ким я хочу бути

На конкурс „Ким я хочу бути” ми отримало багато цікавих та яскравих робіт з усіх куточків України.

Учасники, які надіслали свої роботи на конкурс, здебільшого обирали творчі професії, такі як модельєр, конструктор, художник, бажали бути моделлю, співачкою, актрисою або танцівницею. Сподіваємося, що в майбутньому сме ви створите щось надзвичайне, креативне, станете справжніми професіоналами, закоханими у свою справу.  

 7-3

Також було багато й тих, хто обрав професію вчителя, тренера, кухаря, лікаря, продавця, таксиста, перекладача, міліціонера, телерепортера, співробітника мережі Макдональдс, пожежного або футболіста. Представники саме цих, надзвичайно важливих професій, щоденно плідно працюють на своїх робочих місцях, за що ми їм надзвичайно вдячні!

 7-9

До нас надійшли листи від майбутнього директора, хіміка-науковця, космонавта, археолога, гонщика та дівчинки, яка мріє стати капітаном корабля. Погодьтеся, з такими професіями на учасників чекає романтичне та водночас відповідальне майбутнє!

7-6

Не обійшлося й без казкових героїв: майбутніми професіями деякі з наших учасників обирали роботу русалки або феї і їх можна зрозуміти, творити дива для себе та друзів так захоплююче!  

 7-4

На конкурс надійшли роботи від учнів художньої студії „Дивосвіт” ЗОШ №44 м.Дніпродзержинськ. Роботи вразили нас надзвичайною яскравістю, життєрадісністю та якістю виконання.

Також ми отримали роботи від учнів другого класу ліцею № 25 м.Житомир.

Дякуємо керівнику студії  „Дивосвіт” Самохваловій Яні та вчительці ліцею № 25 Петровій Ользі Леонідівні за плідну працю з учнями!  

Тож, настав час оголосити переможців!

Ми виділили три вікові категорії за якими розподілено призові місця:

Категорія від 2-х до 5-ти років:

1 місце – Варламова Марія, 5 років, м.Київ

2 місце – Ракша Ангеліна, 4 роки, м.Бориспіль

3 місце – Колодонос Захар та Морозов Євген, 5 років, м.Київ

Спеціальний приз в цій категорії отримує Муравчук Єва з м.Київ, за чудову пісню присвячену „Будинку іграшок”. Цю пісню Єва склала самостійно, записала на студії звукозапису та надіслала нам на конкурс!

 7-5

Категорія від 6-ти до 8-ми років:

1 місце   Міршавка Валерія, 7 років, м.Дніпродзержинськ

2 місце   Ілля, 6 років, м.Черкаси та Штільгойз Олександр, 7 років,  м.Житомир

3 місце – Калюжний Олександр, 7 років, м.Рівне та Іларіонова Анастасія, 6 років, м.Київ

Спеціальні колективні призи в цій категорії отримують учні студії „Дивосвіт” ЗОШ №44 м.Дніпродзержинськ (17 робіт) та другий клас ліцею № 25 м.Житомир (20 робіт).

 7-8

Категорія від 9-ти до 12-ти років:

1 місце   Жигайло Катерина, 12 років, м.Донецьк

2 місце – Благова Катерина, 11 років, м.Дніпродзержинськ 

3 місце – Самохвалова Софія, 10 років, м.Дніпродзержинськ

 7-7

Учасникам, чиї роботи не отримали призових місць, ми дякуємо за їх творчі роботи та бажаємо неодмінно знайти саме ту професію, яка б приносила задоволення та радість у майбутньому житті!

Шановні переможці! З вами обов'язково зв'яжуться співробітники "Будинка іграшок" та запросять на вручення призів.