Новини

21.08

320

​Приходьте ліпити майбутнє в рамках проекту «Уяви всесвіт 2200» від Play-Doh та Будинок іграшок!

Чи пам’ятаєте ви, як в дитинстві вигадували різні речі, істоти та явища, які тоді були так потрібними? Ми вважаємо, що це неймовірно круто — спроектувати всесвіт, у якому можливо абсолютно все! А ви?

Всесвітньо відомий виробник іграшок Hasbro разом із «Будинок іграшок» запрошує всіх дітей приєднатися до створення монументального полотна про майбутнє із маси для ліпки Play-Doh.

Запрошуємо на майстер-клас зі створення всесвіту 2200 — таким, яким його уявляють діти. Спочатку вони зможуть дати повну волю ідеям та фантазіям, створивши фігурки та експозиції. А потім професійні художники допоможуть об’єднати це все в одну інсталяцію. Тематика — дитяча уява та її безмежні можливості.

Де: м. Харків, ТРЦ «Караван», магазин «Будинок іграшок».

Коли: 24-25 серпня з 11:00 до 19:00.

Про пластилін Play-Doh

Маса для ліпки Play-Doh розвиває дрібну моторику та уяву, є гіпоалергенною й атоксичною, абсолютно безпечною для здоров’я. Play-Doh підходить для дітей від 2-х років, не викликає алергічних реакцій та складається лише з харчових компонентів — пшеничного борошна, води, солі.

Про компанію Hasbro

Hasbro — компанія, яка надає своїм споживачам незабутні враження від гри та спілкування з улюбленими брендами, такими як PLAY-DOH, MY LITTLE PONY, LITTLEST PET SHOP, MONOPOLY, NERF, TRANSFORMERS і преміальними партнерськими брендами. За допомогою іграшок, настільних ігор, телевізійних програм, повнометражних фільмів, комп’ютерних ігор і широкої палітри споживчих ліцензованих товарів Hasbro допомагає дітям і родинам у всьому світі отримувати задоволення від гри та спілкування з близькими людьми.

Студія компанії Hasbro створює розважальний контент на основі брендів компанії та використовує різні канали для його просування: телебачення, кіноіндустрію та інше. Студія випускає, розроблює та поширює телевізійні шоу, в основі яких лежать улюблені бренди, такі як TRANSFORMERS, MY LITTLE PONY, LITTLEST PET SHOP. Багато шоу виходять в ефір і транслюються по всьому світі (більше 180 різних локацій). З року заснування (2009) випустила цілий ряд фільмів, заснованих на брендах Hasbro та отримала дев’ять нагород Daytime Emmy. У рамках співробітництва Hasbro з провідними студіями планується випуск фільмів на основі нових і вже існуючих брендів для аудиторії по всьому світі під брендом Allspark Pictures.