Новини

25.07

1721

Знижка 100 грн на будь-яку покупку від 600 грн

Що?

Сиділи ми й думали, як би порадувати вас, улюблених клієнтів. Щоб було приємно й корисно кожному. І придумали універсальний та безпрограшний варіант — даруємо 100 грн знижки на будь-яку покупку від 600 грн. Дитина буде щасливою від отриманого подарунка, а ви зможете заощадити. Всі щасливі — наша мета досягнута;)

Де?

Знижку можна використати в будь-якому магазині мережі «Будинок іграшок». Онлайн не діє.

Коли?

Всього 5 днів — із 27 по 31 липня.

Як?

  1. Натисніть на кнопку нижче і скачайте штрих-код.
  2. У магазині БІ виберіть товари на суму 600+ грн.
  3. Покажіть штрих-код касиру.
  4. Вуаля! Посміхніться від того, що життя прекрасне :)

Маленький нюанс

Не забудьте карту лояльності! Без неї знижка не діє.

Якщо у вас ще немає карти - не біда. Перед покупкою ви можете оформити її на касі за пару хвилин.

* Під фразою «Даруємо 100 гривень на покупку» мається на увазі, що покупець, який має картку лояльності мережі магазинів «Будинок іграшок» може отримати знижку розміром 100 гривень за умови пред’явлення штрих-коду під час покупки неакційного товару одним чеком вартістю від 600 гривень та більше з урахуванням ПДВ.

** Акційна пропозиція діє в період з 27.07.2019 по 31.07.2019 р., виключно в магазинах «Будинок іграшок» за виключенням інтернет-магазину bi.ua.

*** В акційній пропозиції не беруть участь такі товари: харчові продукти, батарейки, пакети та подарункові сертифікати.

**** Знижка не перехрещується зі знижками інших акцій, що діють в мережі магазинів «Будинок іграшок», а також зі знижкою від Картки лояльності мережі магазинів «Будинок іграшок».

***** Організатор/Виконавець акції не несе відповідальності за друкарські помилки та залишає за собою право на зміну умов акції. Детальну інформацію щодо знижок та умов даної акції запитуйте у продавців-консультантів магазину.