Новини

18.07

1676

+10% до знижки

Супер акція — додаткові 10% знижки до Картки постійного покупця!

Багато наших постійних покупців люблять «Будинок іграшок», а ми любимо своїх постійних покупців. Щоб довести це, ми підготували для вас супер акцію: лише із 20 до 22 липня 2019 року, і лише у магазинах Києва та Борисполя можна отримати до 25% знижки на будь-які* іграшки!

Все, що потрібно, аби заощадити:

1) завантажте промокод — 2100568522063;

2) прийдіть до магазину «Будинок іграшок»;

3) оберіть іграшки;

4) покажіть на касі промокод і Картку постійного покупця.

Лише упродовж трьох днів на покупках Ви зможете заощадити тисячі, тож не зволікайте!

* Під знижкою до мінус 25% мається на увазі максимальний розмір знижки, яку Покупець може отримати в межах дії даної акційної пропозиції.

** Дана пропозиція дійсна з 20.07.2019 р. по 22.07.2019р. в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території Києва та Борисполя, у тому числі на сайті bi.ua, та діє за умови пред'явлення Покупцем картки постійного клієнта та промо коду під час здійснення покупки. У разі, якщо покупець не має Картки постійного клієнта мережі «Будинок іграшок», він може оформити Картку на місці та скористатися пропозицією за даною акцією.

*** Дана пропозиція не діє на товар, що бере участь в інших акціях, на харчові продукти, напої, батарейки, пакети та подарункові сертифікати, а також на товари брендів LOL, Ubtech, LEGO.

**** Детальну інформацію щодо знижок та умов даної акції запитуйте у продавців-консультантів магазину.