example-top-banner

Новини

17.07

174

​Міні-фігурка LEGO MOVIE 2 у подарунок!

Набір конструктора LEGO — сам по собі хороший подарунок. Але приємний сюрприз для улюблених клієнтів ще ніколи не був зайвим.

Тому даруємо міні-фігурку LEGO MOVIE 2 кожному, хто купує будь-який набір LEGO від 999 грн. Доповніть стартовий набір крутою тематичною фігуркою! Гра стане ще захопливішою та цікавішою!

Акція триває тільки 10 днів! Встигніть придбати крутезний подарунок за супер-пропозицією!

* Акція діє з 12.07.19 р. по 28.07.19 р. в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України, за виключенням сайту bi.ua.

** Під фразою «Міні-фігурка у подарунок» мається на увазі, що за умови купівлі набору ТМ LEGO на суму від 999 грн покупець має право отримати міні-фігурку (арт. 540952) з колекції LEGO MOVIE 2 за акційними умовами. У такому випадку до акційної пропозиції (одна одиниця акційного товару та один подарунок) застосовується знижка, яка дорівнює вартості міні-фігурки (арт. 540952) ТМ «LEGO» з ПДВ. Знижка рівномірно розподіляється між акційним товаром та подарунком.

*** В межах дії акційної пропозиції до акційних товарів не застосовуються інші акції, що діють в мережі магазинів «Будинок іграшок». Також не діє знижка від картки лояльності.

**** Кількість акційних товарів обмежена.

***** Організатор/Виконавець залишає за собою право на зміну умов акції.