Новини

12.05

1003

Відкрився новий магазин у Вінниці!

Вінниця - місто над Південним Бугом, що широко розкинув стародавні й сучасні квартали житлових масивів. Це місто, де розвиток промисловості йде в ногу з науково-технічним прогресом, виникло понад шість століть назад на місці невеликої фортеці.

Винница 1 

Вінниця – це вікові липи, що стуляють крони над сірим асфальтом шляхів, масиви хлібів, що тікають вдалечінь, рівні борозни бурякових плантацій, кипень садів, блакитна стрічка Південного Бугу та дзеркала озер і ставків, що блищать під сонцем.

винница 2 

Залізничні, повітряні й автобусні шляхи зв'язують Вінницю з багатьма містами України. Тепер однією з ланок у цьому ланцюжку стане й магазин мережі «Будинок іграшок», що 12 березня 2011 року відкрився за адресою Вінниця, вул. 600-річчя, 17, ТЦ «Мегамолл».

винница 5
 

 винница 7

Саме в цьому новому магазині жителі міста й гості Вінниці зможуть знайти чудові іграшки, разом з якими дитина із задоволенням буде пізнавати навколишній світ, відкривати в собі несподівані таланти й дарувати своїм рідним багато радості й щастя.

винница 4 

Книжки й машинки, настільні ігри й конструктори, м'які іграшки й ляльки - усе, що необхідно для щасливого дитинства й всебічного розвитку чекає вас на полицях нашого нового магазину, а привітні й ввічливі продавці обов'язково допоможуть вам визначитися з вибором чудового подарунка.

Завжди з радістю чекаємо на вас у нашому новому магазині «Будинок іграшок» за адресою Вінниця, вул. 600-річчя, 17, ТЦ «Мегамолл»!